دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

ساعت سیکو 5

ساعت سیکو 5 اصل SNKE49J1 مردانه اتوماتیک Seiko-4172-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 اتوماتیک مردانه SNKL23J1 مدل Seiko-1722-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 اصل مردانه SNKK35J1 سیلور مشکی Seiko-4168-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 مردانه SNKE79J1 ژاپن Seiko-4183-G
تخفیف ویژه
10,127,000 تومان 10,441,000 تومان
ساعت سیکو 5 مردانه SNKE85J1 صفحه سرمه ای Seiko-4184-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 مردانه SNKL45J1 اتوماتیک اصل Seiko-4180-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 مردانه اصل SNKE57J1 اتوماتیک Seiko-4167-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 مردانه اصل SNKE63J1 اتوماتیک ژاپن Seiko-4174-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 مردانه طلایی SNXS80J1 اتوماتیک Seiko-4186-G
تخفیف ویژه
ساعت سیکو 5 ژاپنی SNK559J1 مردانه اتوماتیک Seiko-4182-G
تخفیف ویژه
نمايش 1 تا 37 از 37 (1 صفحه)

ساعت مچی سیکو

ساعت سیکو

در سال ۱۸۸۱، کینتارو هاتوری(Kintaro Hattori) یک فروشگاه ساعت مچی در توکیو باز کرد که پایه گذار صنعت ساعت سازی و مدرنیته در صنعت ساعت در ژاپن بود. این برند جدید با نام سیکوشا عرضه می شد. فروشگاه افتتاح شده در آن سالها در واقع فروشگاه "مادر" برای فروشگاه های امروزی ساعت سیکو در توکیو و بخش آمریکایی این شرکت بود. یازده سال بعد هاتوری کارخانه ساعت سازی خود را با ده کارمند افتتاح کرد. دو ماه بعد اولین ساعت های این شرکت تولید شدند. در سال ۱۸۹۵، تولید ساعت های جیبی آغاز شد. به دنبال عرضه ساعت های جیبی، ساعت های رومیزی و موزیکال نیز در سال ۱۹۰۲ ارائه شدند. در سال ۱۹۱۲، هاتوری به فکر تولید ساعت های مچی ژاپنی افتاد. سال بعد کار بر روی اولین ساعت مچی با برند سیکوشا و برای اولین بار در ژاپن آغاز شد. در سال ۱۹۲۴، برند "سیکو" به صورت رسمی ثبت و شناخته شد. پس از ۴۳ سال از شروع به کار کمپانی، اولین ساعت مچی کمپانی تولید شد.

از آن زمان تاکنون، پیشرفت های بسیاری در صنعت ساعت سازی اتفاق افتاده است اما در طول این سالها، سیکو همواره با قدرت در این صنعت ایستاده است. در سال ۱۹۵۶، سیکو اولین ساعت مچی ژاپنی اتوماتیک (خود کوک شونده) خود را تولید کرد. در سال ۱۹۶۴، سیکو اولین کرونومتر کوارتز خود را ارائه نمود و به عنوان اسپانسر مسابقات المپیک تابستانی توکیو انتخاب شد. اولین ساعت دیواری کوارتز شرکت در سال ۱۹۶۸ تولید شد. سال بعد سیکو اولین ساعت کوارتز خود را ارائه نمود. در طول سال های بعدی، سیکو بسیاری از اولین تکنولوژی ها را به دنیا معرفی کرد که شامل اولین ساعت دیجیتالی چند کاربردی و اولین ساعت کوارتز با صفحه نمایش دیجیتالی ال سی دی بود.

دسته بندی مرتبط: ساعت اتوماتیک

سیکو به عنوان حامی رسمی برای رقابت های مختلف ورزشی و رویدادهای مختلف انتخاب شده است. در بین کلکسیون های ارائه شده توسط سیکو، ترسیا(Tressia)، لا گراند اسپورت (La Grand Sport) و الیت (Elite) به چشم می خورند که شامل مدل های اسپورتورا (Sportura)، آرکتورا (Arctura) و کوتورا (Coutura) هستند. اکثر ساعت های سیکو ضد آب هستند. وارانتی امریکا برای ساعت های سیکو که در امریکا فروخته می شوند سه ساله است. وارانتی ساعت های دیواری یک ساله است.

مانند تمام ساعت های دیگر، مراقبت از ساعت های سیکو می تواند عمر آنها را طولانی تر کند. اگر نیاز به تعویض باتری وجود دارد، به سرعت آن را تعویض کنید. سیکو پیشنهاد می کند که مشتریان برای تعویض باتری یا دیگر تعمیرات جزئی به نمایندگان سیکو مراجعه کنند. اگر ساعت نیاز به تعمیرات جدی تری دارد و نمایندگی قادر به تعمیر آن نیست، مشتریان می توانند ساعت خود را به آدرس موجود در برگه وارانتی ارسال کنند. اگر ساعت دارای وارانتی باشد تعمیر آن بدون هزینه انجام خواهد شد. اگر وارانتی محصول تمام شده باشد، مشتری باید هزینه تعمیر و تعویض قطعات را بپردازد.

دسته بندی مرتبط: ساعت کوارتز

 

ساعت سیکو ۵

یکی از معروف ترین خط تولید های سیکو مربوط به کلکسیون سیکو ۵ است که به خاطر قیمت مناسب و کیفیت عالی بسیار محبوب هستند. البته اکنون اصلا ارزان به نظر نمی رسد. این مدل که در سال ۱۹۶۳ با نام Spotrmatic 5 عرضه شد، به سرعت به رقم فروش بسیار بالایی دست یافت و در عین حال قیمت مناسبی داشت.

 

چرا اسم آن را سیکو 5 گذاشتند؟

۵ نکته ای که سیکو مختص این ساعت های اتومات خود می داند:

  • موتور اتوماتیک
  • نمایشگر روز و تاریخ در یک صفحه
  • ضد آب بودن
  • قرار گرفتن دسته کوک در موقعیت ساعت ۴
  • قاب و بند با دوام

 

قیمت ساعت سیکو 5

بدون شک، سیکو ۵ و سیکو ۵ اسپورت بهترین ساعت های اتوماتیک بازار هستند. قیمت نسبتا پایین آنها (معمولا کمتر از ۲۰۰ دلار و البته با هزینه ای کمتر از نصف این مبلغ مشتری ها می توانند نمونه های دیگر سیکو را نیز خریداری کنند) سیکو را به کاندیدای خوبی برای ساعت دوستانی تبدیل کرده که برای اولین بار به دنبال خرید ساعت های اتوماتیک هستند.

نیاز به بیان نیست که ساعت های سیکو امروز هم به عنوان انتخاب مناسبی در میان ساعت های دیگر هستند.


این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل