دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

🌷 با ثبت نام و عضویت در سایت تک ثانیه از تخفیف ویژه اولین خرید از سایت ما بهره‌مند شوید. 🌷

گوچی

ساعت مچی گوچی

برند لوکس و مشهور گوچی در سال 1921 میلادی در شهر فلورانس ایتالیا توسط گوچیو گوچی (Guccio Gucci) تاسیس شد.

آقای گوچی مهاجری در شهر پاریس بود که بعدا به لندن نقل مکان کرد. برند گوچی گرانترین برند دنیاست.

از جمله محصولات این شرکت می‌توان به کیف و کفش های چرمی گوچی، ساعت مچی، شلوارهای جین گوچی، عینک گوچی، ادکلن گوچی و … اشاره کرد.

مشاهده ادامه مطلب

تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-3439-L
توضیحات تکمیلی در مورد ساعت مچی گوچیساعت مچی  گوچی زنانه که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی که ساخت شرکت میوتا می باشد، بهره می برد. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت م..
1,236,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-3438-L
ساعت مچی گوچی زنانه که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی که ساخت شرکت میوتا می باشد، بهره می برد. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت خیلی خلوت طراحی شده است و برو..
1,236,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2837-L
ساعت مچی زنانه گوچی با شماره رفرنس1801 که در تصویر مشاهده میکنید در واقع مدل 2836 می باشد که نوع بند آن بصورت فلزی سه تیکه طراحی شده است. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب ساعت از آلیاژ ساخته شده و جنس بندش از استیل مرغوب ساخته شده که با توجه به آبکاری قوی که بروی قاب و ..
870,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2835-L
ساعت مچی زنانه گوچی با شماره سریال1801 که در تصویر مشاهده میکنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب و بند ساعت از آلیاژ ساخته شده و با توجه به آبکاری قوی که بروی قاب و بندش انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت تک موتوره است، شماره های ۱۲ و ۶ بصورت یونانی طراحی شده است..
643,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2783-L
ساعت گوچی (Gucci) زنانه که در تصویر هم مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز بهره می برد که ساخت کشور ژاپن است و از دقت بالایی برخوردار است. در نگاه اول به این ساعت گوچی متوجه تفاوت شیشه این ساعت با مدل های دیگر می شویم که این شیشه تراش خورده است و با تغییر جهت مچ دست شما جلوه خاصی به ساعت می بخشد. ایند..
1,048,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2379-L
ساعت مچی زنانه گوچی(Gucci) با شماره مدل 141.5 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضدزنگ ساخته شده و آبکاری خوب و قوی که روی آن انجام شده باعث می شود که کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت باشد. رنگ قاب و بندش تماما رزگلد هست و صفحه اش سفید صدفی می باشد. قطر صفحه ..
1,064,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2377-L
ساعت مچی زنانه گوچی(Gucci) با شماره مدل 2103 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست.جنس قابش تماما استیل و جنس بندش از ترکیب سرامیک و استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی قاب و بندش انجام شده، رنگ آن کاملا ثابت هست و همچنین ضدحساسیت نیز می باشد. طرح..
930,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2031-S
این مدل ساعت مچی گوچی با اسم “کو کو” در بین ساعت فروش ها شناخته می شود و جزو یکی از محبوبترین مدل های بند چرم در بین خانم ها و آقایان جوان می باشد و در رنگ های متنوعی طراحی و تولید شده است. قاب این مدل از جنس بهترین نوع استیل ساخته شده است و رنگ آن طلایی و کاملا ..
2,419,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-1924-L
ساعت مچی زنانه گوچی(GUCCI) با شماره مدل 2065  دارای یک موتور کوارتز با کیفیت ژاپنی هست، جنس قاب و بند این مدل از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است بطوریکه رنگ آن از ماندگاری بالایی برخوردار هست و همچنین کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب و بند ساعت طلایی هست و صفحه اش سفید ص..
862,000 تومان
ساعت زنانه گوچی رزگلد مدل Gucci-1919-L ساعت زنانه گوچی رزگلد مدل Gucci-1919-L
پرطرفدار
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-1919-L
ساعت گوچی زنانه رزگلد:ساعت زنانه گوچی با شماره سریال2860 که مشاهده می کنید با یک طراحی ساده، نگاه هر خانم با سلیقه ای را به خود جلب می کند. در طراحی این ساعت گوچی زنانه از این اصل که "زیبایی در عین سادگی است"بهره گرفته شده است. صفحه ساعت خلوت و بدون هیچ شماره ای طراحی شده است و فقط عقر..
887,000 تومان
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-1843-L
ساعت مچی زنانه گوچی با شماره مدل 103G از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند ساعت از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و کاملا ضدحساسیت می باشد، همچنین شیشه اش از نوع شیشه معدنی مقاوم هست. رنگ قاب و بند ساعت نقره ای و رنگ صفحه اش مشکی می باشد. قطر صفحه این..
932,000 تومان
ساعت مچی زنانه گوچی Gucci-3440-L ساعت مچی زنانه گوچی Gucci-3440-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-3440-L
ساعت مچی گوچی زنانه که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی که ساخت شرکت میوتا می باشد، بهره می برد. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت خیلی خلوت طراحی شده است و برو..
ساعت مچی گوچی زنانه Gucci-3350-L ساعت مچی گوچی زنانه Gucci-3350-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-3350-L
ساعت مچی زنانه گوچی با شماره رفرنس 2860 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد و همچنین ضدحساسیت است. طرح صفحه ساعت کاملا ساده و بدون..
ساعت گوچی زنانه مدل Gucci-2836-L ساعت گوچی زنانه مدل Gucci-2836-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2836-L
ساعت مچی زنانه گوچی که در تصویر مشاهده میکنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب و بند ساعت از آلیاژ ساخته شده و با توجه به آبکاری قوی که بروی قاب و بندش انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد و دقت داشته باشید که برای محافظت از رنگ ساعت هایی که آبکاری شده اند نباید با مواد شیمیا..
ساعت گوچی زنانه مدل Gucci-2833-L ساعت گوچی زنانه مدل Gucci-2833-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2833-L
ساعت مچی زنانه گوچی با شماره سریال 2713 که تصویرش را نیز مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب و بندش از آلیاژ ساخته شده و باتوجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده، رنگ ثابت است. طرح صفحه ساعت تک موتوره است و بروی صفحه ساعت فقط عقربه های ساعت شمار و دقیقه شمار طراحی..
ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2834-L ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2834-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2834-L
ساعت مچی زنانه گوچی که در تصویر مشاهده میکنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب و بند ساعت از آلیاژ ساخته شده و با توجه به آبکاری قوی که بروی قاب و بندش انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت تک موتوره است، شماره های ۱۲ و ۶ بصورت یونانی طراحی شده است و شماره ۹ بصورت خط..
ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2786-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2786-L
ساعت مچی زنانه گوچی که مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری خوبی که بروی قاب و بند انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. استایل این رسمی و مجلسی است. کیفیت ساخت آن هایکپی درجه یک می باشد که بالاترین کیفیت هایکپی است...
ساعت مچی گوچی زنانه مدل Gucci-2439-L ساعت مچی گوچی زنانه مدل Gucci-2439-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2439-L
ساعت مچی  زنانه گوچی(Gucci) با شماره مدل 1976 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل ساخته شده و همچنین جنس بندش از ترکیب استیل و سرامیک هست. رنگ این ساعت لوکس از ترکیب 2 رنگ سفید و طلایی تشکیل یافته است. دور قاب قاب ساعت 2 ردیف نگ..
ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2378-L ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2378-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2378-L
ساعت مچی زنانه گوچی(Gucci) با شماره مدل 141.5 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضدزنگ ساخته شده و آبکاری خوب و قوی که روی آن انجام شده باعث می شود که کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت باشد. رنگ قاب و بندش تماما طلایی هست و صفحه اش سفید صدفی می باشد. قطر صفحه ..
ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2376-L ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2376-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2376-L
ساعت مچی زنانه گوچی(GUCCI) با شماره مدل 2093 دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست، جنس قاب و بند این مدل از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی قاب و بند انجام شده این ساعت کاملا رنگ ثابت است و ضدحساسیت هم می باشد. رنگ قاب و بند ساعت طلایی هست و صفحه اش سفید صدفی می ب..
ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2328-L ساعت مچی زنانه گوچی مدل Gucci-2328-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2328-L
ساعت مچی زنانه گوچی(GUCCI) با شماره مدل 2068 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بندش تماما از بهترین نوع استیل ساخته شده و کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد. داخل صفحه ساعت چند شاخه گل به زیبایی طراحی شده که طرح این ساعت را از بقیه مدل ها متمایز می کند. رنگ قاب و بند و صفحه ساع..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2178-L ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2178-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2178-L
ساعت مچی زنانه گوچی که مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژآپنی بهره می برد. طرح صفحه ساعت تک موتوره است و بروی صفحه علاوه بر عقربه ها، تاریخ شمار نیز در موقعیت ساعت 6..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2243-L ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2243-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2243-L
این مدل ساعت مچی زنانه گوچی که در تصویر مشاهده می کنید دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک است. جنس قاب و بندش از استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب و بندش تماما رزگلد و رنگ صفحش مشکی است. شکل قاب مربعی آن الهام گرفته از حرف اول برند GUCCI یعنی حرف G می باشد و..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2177-L ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2177-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2177-L
ساعت مچی گوچی زنانه با شماره مدل 199601 دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست، همچنین جنس بندش از استیل و جنس قابش از آلیاژ با آبکاری عالی ساخته شده است، شیشه اش نیز از نوع شیشه معدنی مقاوم می باشد. رنگ قاب و بندش رزگلد هست و رنگ ثابت می باشد. این مدل ساعت زنانه گوچی ..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2175-L ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2175-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2175-L
ساعت گوچی زنانه با شماره مدل 1020  قاب و بندش از جنس بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. همچنین دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. رنگ قاب و بندش نقره ای است، رنگ عقربه هایش نیز نقره ای هست که با رنگ قاب و بن..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2176-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2176-L
ساعت گوچی زنانه با شماره سریال 199602 از سری مدلهای Interlocking شرکت گوچی می باشد. دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک است که دقت و صحت این نوع موتورها در طی سال ها اثبات شده است. جنس قاب ساعت آلیاژ هست و جنس بند آن استیل با آبکاری عالی می باشد. طراحی قاب این مدل الهام گرفته از اول حرف گوچی هس..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2174-L ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-2174-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-2174-L
ساعت مچی گوچی زنانه با شماره مدل 1020 که مشاهده می کنید دارای قاب و بندی از جنس بهترین نوع استیل می باشد که کاملا ضدحساسیت هست و شیشه معدنی مقاومی دارد. همچنین دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. رنگ قاب و بندش مشکی است و  رنگ ثابت می باشد. قفل بند از نوع پروانه ای ضامن دار هست، ..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-1947-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-1947-L
ساعت مچی زنانه گوچی با شماره مدل 2100 از یک موتور کوارتز ژاپنی برخوردار است، جنس قاب و بند ساعت از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده است. همچنین دارای شیشه معدنی مقاومی هست. رنگ قاب و بند این مدل رزگلد هست و رنگ صفحش سفید می باشد. همینطور رنگ عقربه ها و اندکس ها نیز رزگلد هست که با رنگ قاب ..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-1923-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-1923-L
ساعت مچی زنانه گوچی(GUCCI) با شماره مدل 2100 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز با کیفیت ژاپنی برخوردار هست، جنس قاب و بند این مدل از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است بطوریکه رنگ آن از ماندگاری بالایی برخوردار هست و همچنین کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب و بند ساعت طلای..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-1922-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-1922-L
ساعت مچی زنانه گوچی(GUCCI) با شماره مدل 2068، طرح صفحه ساعت از چند شاخه گل تشکیل شده است که آن را به یک اثر هنری زیبا تبدیل میکند. جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است بطوریکه رنگ آن از ماندگاری بالایی برخوردار هست و همچنین کاملا ضد حساسیت می باشد.  همچ..
ساعت مچی عقربه ای زنانه گوچی مدل Gucci-1921-L
ناموجود
تولید کننده: گوچی مدل: Gucci-1921-L
ساعت مچی زنانه گوچی(GUCCI) با شماره مدل 2100 ، جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است بطوریکه رنگ آن از ماندگاری بالایی برخوردار هست و همچنین کاملا ضد حساسیت می باشد.  همچنین دارای یک موتور کوارتز با کیفیت ژاپنی هست. رنگ قاب و بند ساعت نقره ای هست و ..
نمايش 1 تا 36 از 42 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات