دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

ساعت هابلوت Hublot

ساعت مردانه هابلوت سه موتوره مشکی ایندکس طلایی Hublot-5685-G
تخفیف ویژه جدید
ساعت مردانه هابلوت مشکی صفحه طوسی کورنوگراف Hublot-5687-G
تخفیف ویژه جدید
ساعت مچی هابلوت مردانه سه موتوره سیلور مشکی Hublot-3118-G
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت زنانه دور نگین نقره ای مشکی Hublot-5127-L
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت زنانه سه موتوره رزگلد مشکی صفحه اسکلتون Hublot-4412-L
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت زنانه سه موتوره کرنوگراف طوسی Hublot-5194-G
تخفیف ویژه
ساعت هابلوت زنانه طلایی مشکی صفحه اسکلتون Hublot-4432-L
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت زنانه نگین دار سبز Hublot-4145-L
تخفیف ویژه
ساعت هابلوت مردانه سه موتوره تمام مشکی Hublot-4409-G
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت مردانه سه موتوره رزگلد مشکی Hublot-4075-G
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت مردانه سه موتوره رزگلد مشکی صفحه اسکلتون Hublot-4411-G
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت مردانه سه موتوره سیلور صفحه سفید Hublot-4434-G
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت مردانه سه موتوره سیلور مشکی اسکلتون Hublot-4159-G
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت مردانه سه موتوره طلایی مشکی صفحه اسکلتون Hublot-4405-G
تخفیف ویژه پرطرفدار
ساعت هابلوت مردانه سیلور سبز Hublot-5344-G
تخفیف ویژه
ساعت هابلوت مردانه فول مشکی بند جیر طوسی Hublot-5688-G
تخفیف ویژه جدید
ساعت هابلوت مردانه چند ضلعی مشکی Hublot-5689-G
تخفیف ویژه جدید
ساعت هابلوت کهکشانی رزگلد نگین دار مردانه Hublot-4048-G
تخفیف ویژه
ساعت هابلوت کهکشانی مردانه مستطیلی رزگلد Hublot-5365-G
تخفیف ویژه
ساعت هابلوت کهکشانی مردانه مستطیلی سیلور Hublot-5366-G
تخفیف ویژه
نمايش 1 تا 48 از 370 (8 صفحه)

ساعت هابلوت

ساعت هابلوت Hublot

هنر تلفیق: ساعت هابلوت یا ساعت هوبلو بطور موفقیت آمیزی هنر و سنت ساعت سازی و نوآوری را در ساعت مچی گرد هم آورده است.

از سال 1980 کمپانی سوئیسی ساعت هابلوت در حال ساخت ساعتهایی با بالاترین کیفیت بوده است که از نظر طراحی تاثیرگذار و انتخاب دقیق در اجزا سازنده برجسته اند. ساعت هابلوت نسبت به نیازهای مشتریان خود آگاهی کامل دارد و ساعت های خود را با طراحی لوکس و منحصربفرد می‌سازد.


ساعت هوبلو : جسور ، نوآور و پرتوان

ساعت هابلوت مدل بیگ بنگ (BigBang) یا مدل کلاسیک فیوژن (ClassicFusion) تنها ساعت لاکچری و گران به حساب نمی آیند بلکه تبلوری قدرتمند هستند که هرگز از نظر مشتریان دور نبوده اند. ساعت های هابلوت ذاتا جسور ، خلاق و پرتوان هستند. کمپانی هوبلو از ریسک کردن در مسیرهای جدید ابایی ندارد و کاملا از مرکز توجهات بودن استقبال می‌کند.

ساعت هابلوت مردانه

هابلوت که در سال 1980 پایه گذاری شده، نسبتا در صنعت ساعت سازی سوئیس تازه وارد است با این وجود جزو برندهای پیشرو ساعت سازی دنیا است. هنر تلفیق یک اصل هدایت گر در پشت موفقیت های چشمگیر هوبلو است که دائما طرفداران را با تلفیقات ماهرانه اجزا سازنده و مجموعه ایده‌های زیرکانه خوشحال می‌کند. ساعتهای هابلوت طرح های غیر مرسومی را پیوند می‌دهند که نهایت دقت و کیفیت را طلب می‌کنند.

موسس شرکت هوبلو

زیر رهبری کاریزماتیک ژان کلود بیور (Jean-ClaudeBiver) هوبلو به سادگی خود را از دیگر سازندگان ساعتهای لوکس جدا ساخته و از اینرو تصویر یک برند قدرتمند و بدون خطا را خلق کرده است.

برند هابلوت یا هوبلو توسط کارلو کروکو (Carlo Crocco) پایه گذاری گردید و در سال 1980 با نمایشگاه بین المللی ساعت بازل سوئیس  شروع به کار نمود.

ساعتی که او ارائه نمود متشکل از یک قاب طلا به همراه یک بند رابر بود. این تلفیق منحصر بفرد نهایت نوآوری بود چراکه قبلا هرگز طلا با اینچنین بند پلاستیکی ترکیب نشده بود.

در طی سالیان متمادی بند رابر به یکی از امضاهای علائم تجاری این برند تبدیل شد. همچنین ساعت ابتدایی الهام بخش نام برند با ظاهر متمایز همانند پنجره هواپیما بود، از آنجا که هابلوت(Hublot) معادل فرانسوی پنجره هواپیما می‌باشد.

هابلوت در سال 2004 یک قدم تعیین کننده به سمت موفقیت برداشت و آن هم تعیین شدن نابغه بازاریابی ژان کلود بیور (Jean-Claude Biver) به عنوان مدیرعامل جدید کمپانی بود. او شروعی دوباره را برای این شرکت رقم زد.

در نتیجه خلق جسورانه یکسری مدلهایی مانند مدل کلاسیک فیوژن (ClassicFusion) ، طرحی که یادآور اولین ساعت هابلوت در سال 1980 بود و همچنین خط تولید مدلهای افسانه ای بیگ بنگ (Big Bang) و کینگ پاور (KingPower) راه اندازی شد.


ترکیب ماهرانه اجزای مختلف این ساعت

برند لوکس هابلوت واقع شده در شهر نیون سوئیس ،هنگامی که پای ترکیب اجزا در میان باشد صاحب یک سبک منحصربفرد است. کمپانی از این مهارت خود بطور مستمر بمنظور تفسیر اصل هدایتگر خود یعنی "هنر تلفیق" بهره می‌برد.

جدای از فلزات گرانبهای طلا یا پلاتینوم ، محصولات هابلوت از عناصری مانند تیتانیوم و زیرکونیوم نیز استفاده می‌کند. همچنین کمپانی آلیاژهایی با تکنولوژی بالا که بطور اختصاصی توسط کمپانی تولید شده اند را بکار می‌برد. برای نمونه ، هابلوت مجیک گلد (Magic Gold) را تولید کرد، که ترکیب طلای خالص و کاربید بور است. ترکیب قابل توجه دیگر هوبلونیوم (Hublonium) نام دارد، یک آلیاژ فلزی که در میان دیگر اجزا حاوی منیزیوم و آلومینیوم است.

ساعت هابلوت کهکشانی 

این مواد منحصر بفرد برای خلق ساعتهای غیر مرسومی بکار میروند که اغلب دارای ویژگیهای انقلابی الهام بخش در سراسر جهان است.

این شرکت برای نوآوریهای تاثیرگذار قدم برمی‌دارد و همیشه با نوآوری و ورای واقع بودن قادر به شگفتی سازیست. نیاز به یادآوری نیست که ساعتهای هابلوت با کیفیت فوق عالی و دقت غیرقابل انکارشان در مدلهای ساعت مردانه و ساعت زنانه برای انواع سلیقه ها شناخته می‌شوند.

امروزه هابلوت عمده اجزاء مورد نیاز ساعتهایش را خودش تولید می‌کند. برای مثال موتورساعت یونیکو (Unico)، اولین موتور کورنوگراف بود که بصورت کامل توسط این کمپانی ساخته شد. این موتور برای عرضه به بازاردر 2010 آماده بود و در چندین مدل از سری بیگ بنگ و همچنین مدلهای کینگ پاور بکار رفت.

بدنبال پیشرفت موفقیت آمیز موتور یونیکو ، هابلوت بطور موفقیت آمیزی قادر به شروع تولید موتور ساعت های خودش شامل مدل اسلیم کلاسیکو (Slim Classico) یا مدل فراری (Sensational Ferrari) شد.

ساعت هابلوت اسپرت 

ساعت Hublot ؛ محبوب در میان ستارگان و ورزشکاران بین المللی

ساعت های لوکس و نفیس هابلوت در میان افراد مشهور ازشهرت بی‌نظیری برخوردارند.

کمپانی سوئیسی به آسانی می‌تواند فهرستی تاثیرگذار از سفیران  برند خود را ارائه دهد که درمیان آنها نمایندگان سطح بالایی همچون سریعترین مرد در حال حیات جهان "حسین بولت" ، اسطوره فوتبال "پله"، یا قهرمان بسکتبال "کوبی برایان"قرار دارند.

سلبریتی های مشهوری که جزو دنبال کنندگان برند هستند شامل افراد مانند برنی اکلستون ، دیگو مارادونا ، لیونل ریچی ، و پرنس آلبرت موناکو است.

ساعت هابلوت سلبریتی ها

موسیقیدان آمریکایی جی زی (Jay-Z) هم از طرفداران بزرگ این ساعت است و همکاری او با برند منجر به تولید مدل Classic Fusion Shawn Carter شده است.

همچنین این شرکت بخش عمده ای از توجه اش را معطوف به خیریه کرده است. همراه با گروه موسیقی دپش مد (Depeche Mode) ، کمپانی کمپینی برای آب آشامیدنی تمیز و حمایت از خیریه NGO ترتیب داده است. ساعت هابلوت مدل ویژه "Big Bang Depeche Mode" نتیجه همکاری کمپانی با این گروه موسیقی بود.

شرکت هابلوت و دنیای ورزش

ساعت هوبلو جام جهانی 2014

با این پشتوانه قوی در طراحی و هنر تلفیق خلاقانه ،هوبلو اولین سازنده ساعتهای لوکس بود که جسارت شروع به همکاری با دنیای فوتبال را داشت. این حرکت جسورانه نتیجه داد : امروزه هوبلو ساعت رسمی فیفا است و جزیی ازجام جهانی گردیده است، جائیکه میلیونها تماشاگر فوتبال با یک نگاه کلی می‌توانند ساعتهای هوبلو را ببینند.

به منظور گرامیداشت جام جهانی 2014 برزیل ، هوبلو مدل "Big BangUnico 2014 FIFA World Cup Brazil" را تولید کرد. ارتباط هوبلو با دنیای فوتبال متنوع است و این برند افتخار همکاری هایی را با یوونتوس ، پاریس اند ژرمن ، بایرن مونیخ و چلسی دارد.

هابلوت همچنین در زمینه ماشین های لوکس و ماشین‌های مسابقه فعال است. در مارچ 2010 ، کمپانی ساعت ساز رسمی فرمول یک گردید. از آن تاریخ، کمپانی تولید یکسری از ساعتهای مردانه مانند فرمولا 1 کینگ پاور سرامیکی (Formula 1 King Power Ceramic) را آغاز نموده است.

این شرکت همچنین وارد شراکت انحصاری با فراری گردید و حاصل آن  مدل MP-05 لافراری (MP-05LaFerrari) ، بدون شک دست آورد برتر همکاری بین این دوکمپانی لوکس است. تنها 50 عدد از این ساعت اسپرت برجسته تولید شده است ، که با قیمت رسمی بیش از 200،000 پوند انگلیس در مدت زمان بسیار کوتاهی فروخته شد.

ساعت هوبلو MP

از آنجاییکه یکسری از مدلهای این شرکت مثلا MP بشدت محدودیت تعداد تولید دارند، برخی مدلها را میتوان تنها در بازار دست دوم پیدا کرد. نو یا کارکرده ، ساعتهای هابلوت ارزان نیستند، کیفیت و منحصربفرد بودن ، قیمت را طلب می‌کند. مشتریهای وفادار هوبلو سالهاست که به پای برند ایستاده‌اند ، از طرفی، آنها هرگز ناامید نشده اند.

روی هم رفته ، هوبلو همیشه چالشهای جدید را جستجو می‌کند و دائما با خلق هنر تلفیق جدید شگفتی ایجاد می‌کند.


ساعت هابلوت اصل

ساعت های هابلوت اصل شامل مدلهای Classic Fusion, Big Bang, Shaped, Novelties و MP می باشد که از نمایندگی های معتبر و رسمی این شرکت می توان تهیه کرد. البته این نکته هم خدمتتان عرض کنم که ساعت هابلوت در ایران نمایندگی رسمی ندارد.


قیمت ساعت هوبلو اصل

قیمت ساعت هابلوت اصل به چند عامل بستگی دارد که از جمله می توان به جنس بدنه این ساعت، نوع موتور و پیچیدگی ساعت هوبلو و قابلیت ها و امکانات ساعت اشاره کرد. عوامل دیگری نیز بر قیمت ساعت هابلوت تاثیرگذار هستند مثل نگین دار بودن یا نبودن ساعت، نوع جنس بند ساعت و تولید محدود که باعث افزایش قیمت این ساعت در تک فروشی ها می گردد.

قیمت ساعت هابلوت اصل در سایت هابلوت از 5600 فرانک تا 190000 فرانک قیمت گزاری شده است که پایین ترین قیمت مربوط به ساعت اصل مدل کلاسیک فیوژن تک موتوره تیتانیوم است و بالاترین قیمت مربوط به ساعت هوبلو سری MP می باشد.


نام های مستعار این ساعت

اگر دقت کرده باشید از کلمه ساعت هوبلو نیز در طی این مقاله استفاده شده است که تلفظ صحیح ساعت HUBLOT می باشد؛ البته گروهی نیز اسم این برند را ساعت "اوبلو" تلفظ می کنند. در هر صورت ساعت هوبلو یا ساعت هابلوت با طراحی های بی نظیر و جسورش توانسته است در مدت زمان کوتاهی (نسبت به سایر برندهای لوکس سوئیسی) جایگاه ویژه ای را در میان شرکت های ساعت سازی سوئیسی پیدا کند.


قیمت ساعت هابلوت

همانطور که در قسمت توضیحات محصول اشاره کردیم ساعت های هابلوت موجود در فروشگاه تک ثانیه هایکپی درجه یک هستند که دارای بالاترین کیفیت ساخت می باشند. قیمت ساعت هابلوت هایی که در فروشگاه ها و مغازه ها وجود دارند به سه مشخصه مهم شامل جنس بدنه ساعت، نوع موتور ساعت و شرکت سازنده موتور بستگی دارد و با توجه به درجه کیفی ساخت ساعت قیمت آن نیز فرق می کند.

قیمت ساعت هابلوت هایکپی درجه یک از حدوده 1 ملیون تومان تا 10 ملیون تومان متفاوت است و پایین ترین قیمت مربوط به ساعت هابلوت تک موتوره است و بالاترین قیمت مربوط به ساعت هابلوت مدل MP می باشد.


تشخیص اصل بودن ساعت

اولین راه تشخیص ساعت هوبلو اصل، فاکتور قیمت می باشد که کمترین قیمت ساعت اصل در سایت این شرکت 5600 فرانک قیمت خورده است. با مراجعه به سایت اصلی هابلوت www.hublot.com می توانید قیمت دقیق مدل مورد نظرتون را پیدا کنید.

راه دوم در تشخیص ساعت هابلوت اصل، تشخیص جنس بدنه ساعت است؛ جنس بدنه ساعت های هوبلو اصل معمولا از تیتانیوم، طلا و سرامیک ساخته می شود.

روش دیگری که در تشخیص ساعت هوبلو اصل باید به آن توجه کنید نوع موتور بکار رفته در این ساعت می باشد، اکثر ساعت های هوبلو اصل از موتور اتوماتیک برخوردارند، البته ساعت هابلوت هایکپی که موتورش اتوماتیک باشد هم در بازار وجود دارد، حال اگر فروشنده ای ادعا کرد که ساعت هایش اصل هست حتما باید توسط یک کارشناس خبره بررسی گردد. در آخر توصیه می کنم که اگر قصد خرید ساعت هابلوت اصل را دارید حتما از نمایندگی معتبر هابلوت یا فروشگاه های معتبر و با سابقه خرید کنید.


خرید ساعت هابلوت

قبل از خرید ساعت باید بودجه خودتان را برای خرید ساعت هابلوت در نظر بگیرید چونکه قیمت ساعت اصل این برند از 5600 دلار شروع می شود و با مبالغ کمتر از این شما نمی توانید ساعت اصل خرید کنید. پس از مشخص شدن این موضوع برای خرید ساعت هابلوت اصل حتما باید به نمایندگی رسمی این شرکت مراجعه کنید. اما اگر قصد خرید ساعتی با مبلغ کمتر را دارید می توانید ساعت هابلوت هایکپی خریداری کنید که کاملا مشابه و منطبق بر نمونه اصلی ساخته شده است و کوچکترین جزئیات هم با نمونه اورجینال مطابقت دارد. همچنین ساعت های هایکپی هابلوت دارای گارانتی موتور و رنگ نیز می باشند. فروشگاه تک ثانیه مدلهای متنوعی از ساعت های هوبلو هایکپی ارائه می کند و شما برای خرید می توانید به صورت آنلاین یا حضوری اقدام کنید.


سوالات متداول

یکی از راه های تشخیص ساعت هابلوت اصل، فاکتور قیمت می باشد که ارزان ترین ساعت هابلوت اصل از 5600 فرانک شروع می شود.

قیمت ساعت هابلوت زنانه از 1.200.000 تومان شروع می شود و با توجه به قابلیت هایی که دارند متفاوت هستند.

قیمت ساعت هابلوت اصل سه موتوره در سایت خود شرکت از 10200 فرانک سوئیس شروع می شود و با توجه به مدل، جنس ساعت و پیچیدگی موتور آن متفاوت است. برای مشاهده لیست قیمت ساعت های هابلوت سه موتوره هایکپی بروی سایت تک ثانیه کلیک کنید.

اگر قصد خرید ساعت هابلوت اصل را دارید باید به سایت هابلوت یعنی www.hublot.com  مراجعه کنید. اما برای خرید ساعت هابلوت هایکپی با مراجعه به سایت تک ثانیه www.taksanieh.com می توانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریدتان را انجام دهید، 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل