دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

ساعت شوپارد

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

ساعت مچی شوپارد

ساعت شوپارد

برند شوپارد از جایگاه ویژه ای در دنیای ساعت سازی سوئیس برخوردار است. کمپانی شوپارد در سال 1860 تاسیس و در سال 1963 پس از واگذاری به خاندان شفیل، به مکان دیگری منتقل شده است. شوپارد به عنوان شرکتی مستقل، همواره در هر دو صنعت تولید جواهرات و ساعت های باکیفیت موفق بوده است.

  • کمپانی شوپارد در سال 1860 در سونویلر، روستایی کوچک، در منطقه جورای سوئیس تاسیس شده است.
  • شوپارد یکی از معدود کمپانی های مستقلی است که هنوز با قدرت و ابتکار عمل در این بخش از صنعت باقی مانده است.
  • خانواده شفیل از سال 1963، مالکیت کمپانی را به عهده داشته اند. مدیران فعلی این شرکت، نسل دوم این خاندان هستند یعنی کارولین شفیل و کارل-فردریچ شفیل.
  • علاوه بر داشتن گواهی نامه COSC، بسیاری از موتورهای ساعت های این کمپانی دارای مهر و موم کیفیت Fleurier نیز هستند.

 

داستان موفقیت شوپارد

تجربه و تخصص امروز کمپانی شوپارد در تولید ساعت مچی به 150 سال تلاش شبانه روزی و پرشور آن برمی گردد. داستان موفقیت شوپارد به موسس آن یعنی لوئیس اولیسه شوپارد برمیگردد که در سال 1860، این کمپانی را در روستایی کوچک به نام سونویلر در منطقه جورای سوئیس تاسیس نمود. او ابتدا تصمیم گرفت نام شرکت را LUC بگذارد که از نام کوچک او الهام گرفته شده بود. شوپارد با وجود اینکه تنها 24 سال داشت، دقیقا میدانست در چه جهتی باید شرکت خود را هدایت کند. قابلیت اطمینان و دقتی که شوپارد در ساخت ساعت مردانه و ساعت زنانه خود استفاده می کرد کاملا متمایز از سایر شرکت ها بود. این کیفیت مدیون دست ساز بودن بسیاری از قطعات ساعت توسط خود او بود. بنابراین، کیفیت بی رقیب محصولات این کمپانی همیشه تضمین شده بود.

در سال 1912، شوپارد بنیانگذار، با وجود موفقیت های خود در تولید ساعت های باکیفیت، به دنبال یافتن مشتری های بیشتری برای محصولات خود بود. به همین دلیل، او سفر خود را به لهستان، اوکراین، ایالات بالتیک و در نهایت به روسیه آغاز کرد. در روسیه بود که سزار نیکولاس دوم تحت تاثیر ساعت های فوق العاده این برند قرار گرفت. پس از مدتی، پاول، پسر شوپارد، تصمیم به ورود به کسب و کار پدرش را گرفت و به این ترتیب دفتر اصلی شرکت با پیشنهاد او به لاچاکس-د- فوندز جا به جا شد، جایی که او در آن زمان شاخه دیگری از کمپانی را نیز تاسیس کرده بود. با ادامه موفقیت هایی که کمپانی شوپارد به دست می آورد، خیلی زود دفتر این شرکت به ژنو منتقل شد.

 

پیشروی ساعت شوپارد در سنت

پاول-آندره شوپارد در سال 1963 با تصمیم دشواری مواجه شد. متاسفانه او نمی توانست جانشینی برای شرکت خود پیدا کند، زیرا هیچ کدام از فرزندانش تمایلی به دنبال کردن کسب و کار پدر نداشتند. در همین زمان، او کارل شفیل را ملاقات می کند. کارل شفیل از خاندان شفیل در فورژیم آلمان بود که در کار تولید ساعت های سنتی و جواهرات بسیار معروف بودند. شوپارد تصمیم گرفت شرکت را به شفیل بفروشد. شفیل به شوپارد اطمینان خاطر داد که سنت و سابقه ی غنی خانواده شوپارد را ادامه دهد. به این ترتیب، شفیل نبوغ تجاری خود را به کار گرفت و از مهارت های خود برای پیشرفت هرچه بیشتر شرکت استفاده کرد تا جایی که امروز توانسته برند شوپارد را به قله صنایع ساعت و جواهرات در مقیاس بی المللی برساند. او همچنین کسی بود که تولید جواهرات زنانه را به برند شوپارد اضافه کرد.

از سال 1985، فرزندان کارل شفیل مدیریت شرکت را به عهده گرفتند. کارولین شفیل توانست توجه بانوان را به جواهرات این برند جلب کند و برادر او یعنی کارل فردریچ، کلکسیون های مردانه را مدیریت می کرد و همچنین تولید موتورهای ساعت L.U.C نیز تحت مدیریت او (کارل) انجام می گرفت. در سال 1998، شوپارد حامی اصلی فستیوال فیلم کن شد و کارولین شفیل، Palme d’Or را طراحی کرد. از آن زمان تاکنون، جواهرات شوپارد همواره در فرش قرمز فستیوال فیلم کن به نمایش گذاشته شده اند.

 

مشتریان سرشناس شوپارد

شوپارد، به عنوان یک ساعت ساز سوئیسی، همواره از بهترین کیفیت و بالاترین استانداد ها و دقت فوق العاده برخوردار بوده است. ساعت های این برند از تقاضای بالایی برخوردار هستند و در میان چهره های سرشناس از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. ساعت های شوپارد در فرش قرمز ها و سالن های VIP به نمایش گذاشته می شوند. در میان بسیاری از بازیگران، خاویر باردم و کالین فرث از ساعت های این برند استفاده می کنند. حتی تولید کننده معروف فیلم و موسیقی یعنی سایمون پاول نیز از این برند استفاده می کند.

در میان سفیران برند شوپارد می توان از التون جان افسانه ای نام برد. شوپارد خط تولیدی از ساعت های خود را به افتخار این موسیقی دان معروف راه اندازی نموده و محصولات آن را Chopard Mille Miglia Elton John Collection نامگذاری کرده است. همچنین کمک های بشردوستان این کمپانی به نهاد خیریه التون جان سپرده می شود تا در مصارف خیرخواهانه مصرف شود.

علاوه براین، تعدادی از زنان سرشناس، ساعت های شوپارد را بر مچ دست خود بسته اند. فرگی، اشلی اولسن، پنلوپه کروز، سلما هایک و لیندسی لوهان از طرفداران این برند هستند. ساعت های زنانه برند شوپارد از کاراکتر منحصر به فرد و جلوه های زنانگی خاصی برخوردار هستند که آنها را برای مچ های ظریف بانوان بسیار مناسب و دلپذیر می کنند.


این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل