دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

7 روز ضمانت بازگشت

7 روز ضمانت بازگشت

فروشگاه اینترنتی تک ثانیه به جهت آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز، سرویس 7 روز ضمانت بازگشت کالا را برای موارد توضیح داده شده در زیر ارائه می دهد.

نکته1: لطفا توجه فرمایید در صورتی که کالا از حالت فابریک خود خارج نشده باشد (مخصوصا سلفون روی بند باز نشده باشد) امکان استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا می‌باشد. 

نکته2: در صورتی که بیش از 7 روز از زمان دریافت کالا توسط شما گذشته و کالا دچار خرابی شده است شما عزیزان می توانید از سرویس گارانتی یک ساله محصولات استفاده فرمایید.

 

اگر مشتری از خرید خود راضی نباشد و یا تمایل به تعویض کالا داشته باشد:

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر از طریق شماره تماس داده شده در سایت به ما اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود راضی نباشد و  یا تمایل به تعویض کالا داشته باشد، حداکثر تا ۷ روز‏، باید تصمیم خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

- در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود باشد.

- لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا و استفاده از آن، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

- همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه کالا پس از کسر مبلغ هزینه ارسال کالا که به عهده مشتری می باشد، حداکثر ظرف 72 ساعت به  حساب ایشان واریز می گردد.

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

- اشکال و یا ایرادات فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه اطلاع داده شود.

- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و ... که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده است را شامل نمی‏‏‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود.

 

کالا را چطور ارسال کنید:

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

- پس از تایید توسط کارشناسان به صفحه استرداد کالا مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش تک ثانیه جدا، خودداری کنید.

- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

- اگر ساکن تهران هستید،  میتوانید برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های ارسال کالا به عهده مشتری است و فروشگاه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

- بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران - شهر تهران - بازار تهران - خیابان پانزده خرداد - پاساژ دلگشا - طبقه منفی 3 - پلاک 171 - کدپستی: 1116915777 - شماره تلفن : 0030 4800 - 021

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل