دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

قبل از هر چیز نکته ای شرعی در باب خرید شما:

قرآن کریم در سوره مطففین نسبت به کم فروشی در داد و ستدهای اقتصادی هشدار می دهد و می فرماید: «وَیْلٌ لِلْمُطَفِّفینَ» وای بر کم فروشان!

از آنجایی که هدف ما کسب روزی حلال، بدون شبهه و با رعایت دستورات الهی می‌باشد، از شما عزیزان تقاضا داریم درصورتی که نارضایتی از قیمت کالاهای موجود در فروشگاه دارید لطفا اقدام به ثبت سفارش نفرمایید و مراتب نارضایتی خود را به ما اعلام فرمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود. لذا ثبت سفارش شما به منزله رضایت کامل شما از قیمت خرید خود می باشد.

از سوی دیگر اگر پس از دریافت کالای خود مواردی از قبیل (نداشتن کیفیت لازم، مشابه نبودن کالا با عکس، خرابی و ... که مصداقی از کم فروشی می باشد) مشاهده کردید، حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا به ما اطلاع دهید تا به درخواست شما رسیدگی شود. به طبع عدم تماس شما با فروشگاه به منزله ی رضایت کامل شما از خرید خود می باشد.

همانطور که اشاره شد هدف اصلی فروشگاه اینترنتی تک ثانیه کسب روزی حلال در سایه الطاف الهی و رعایت حقوق مصرف کنندگان گرامی می باشد. پس مکررا از شما عزیزان درخواست می کنیم در صورتی که برای شما نارضایتی از خدمات داده شده و یا کالاهای فروخته شده بوجود آمده است در مرتبه اول به بزرگواری خود ما را ببخشید و حلال بفرمایید و اگر خطای سرزده قابل بخشش نیست حتما حتما به ما اطلاع داده تا در راستای جبران این مهم بکوشیم.

شماره تماس جهت رسیدگی به درخواست‌های مشتریان عزیز: 0030 4800 - 021

 

اگر مشتری از خرید خود راضی نباشد و یا تمایل به تعویض کالا داشته باشد:

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر از طریق شماره تماس داده شده در سایت به ما اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود راضی نباشد و  یا تمایل به تعویض کالا داشته باشد، حداکثر تا ۷ روز‏، باید تصمیم خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

- در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد.

- لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

- همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه کالا پس از کسر مبلغ هزینه ارسال کالا که به عهده مشتری می باشد، حداکثر ظرف 72 ساعت به  حساب ایشان واریز می گردد.

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

- اشکال و یا ایرادات فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه اطلاع داده شود.

- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و ... که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده است را شامل نمی‏‏‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود.

 

کالا را چطور ارسال کنید:

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تک ثانیه تماس بگیرید.

- پس از تایید توسط کارشناسان به صفحه استرداد کالا مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش تک ثانیه جدا، خودداری کنید.

- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

- اگر ساکن تهران هستید،  میتوانید برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های ارسال کالا به عهده مشتری است و فروشگاه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

- بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران - شهر تهران - بازار تهران -  خیابان پانزده خرداد - پاساژ دلگشا - طبقه منفی 3 - پلاک 171 - شماره تماس : 0030 4800 - 021

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- اگر ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش تک ثانیه برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ما می باشد.

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به فروشگاه تک ثانیه ارسال شود.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ما ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

- کارشناسان خدمات پس از فروش تک ثانیه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان ما تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.

- لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، تفاوت به حساب مشتری واریز می‌شود.

- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.

- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- ملاک عمل و اقدام فروشگاه ، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش تک ثانیه است.

 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

لطفا با خدمات پس از فروش ما با شماره تلفن 0030 4800 - 021 تماس بگیرید.

و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" برای خدمات پس از فروش ارسال کنید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل