دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

قبل از هر چیز نکته ای شرعی در باب خرید شما:

قرآن کریم در سوره مطففین نسبت به کم فروشی در داد و ستدهای اقتصادی هشدار می دهد و می فرماید: «وَیْلٌ لِلْمُطَفِّفینَ» وای بر کم فروشان!

از آنجایی که هدف ما کسب روزی حلال، بدون شبهه و با رعایت دستورات الهی می‌باشد، از شما عزیزان تقاضا داریم درصورتی که نارضایتی از قیمت کالاهای موجود در فروشگاه دارید لطفا اقدام به ثبت سفارش نفرمایید و مراتب نارضایتی خود را به ما اعلام فرمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود. لذا ثبت سفارش شما به منزله رضایت کامل شما از قیمت خرید خود می باشد.

از سوی دیگر اگر پس از دریافت کالای خود مواردی از قبیل (نداشتن کیفیت لازم، مشابه نبودن کالا با عکس، خرابی و ... که مصداقی از کم فروشی می باشد) مشاهده کردید، حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا به ما اطلاع دهید تا به درخواست شما رسیدگی شود. به طبع عدم تماس شما با فروشگاه به منزله ی رضایت کامل شما از خرید خود می باشد.

همانطور که اشاره شد هدف اصلی فروشگاه اینترنتی تک ثانیه کسب روزی حلال در سایه الطاف الهی و رعایت حقوق مصرف کنندگان گرامی می باشد. پس مکررا از شما عزیزان درخواست می کنیم در صورتی که برای شما نارضایتی از خدمات داده شده و یا کالاهای فروخته شده بوجود آمده است در مرتبه اول به بزرگواری خود ما را ببخشید و حلال بفرمایید و اگر خطای سرزده قابل بخشش نیست حتما حتما به ما اطلاع داده تا در راستای جبران این مهم بکوشیم.

شماره تماس جهت رسیدگی به درخواست‌های مشتریان عزیز: 09190244346

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد!

- اشکال و یا ایرادات فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه اطلاع داده شود.

- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و ... که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده است را شامل نمی‏‏‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد!

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود!

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر از طریق شماره تماس داده شده در سایت به ما اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

- در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

- لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

- همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

کالا را چطور ارسال کنید!

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

- پس از تایید توسط کارشناسان به صفحه استرداد کالا مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش تک ثانیه جداً، خودداری کنید.

درخواست شما برای پردازش به کارشناسان مربوطه ارسال می گردد و شما از طریق ایمیل از وضعیت درخواست خود آگاه خواهید شد.

- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.

اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و فروشگاه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های آن شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

- اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.

- از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

- بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران - شهر تهران - خیابان ناصرخسرو - کوچه مروی - پاساژ رضا - طبقه منفی یک - پلاک 53

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- اگر ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش تک ثانیه برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ما می باشد.

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به فروشگاه تک ثانیه ارسال شود.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ما ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

- کارشناسان خدمات پس از فروش تک ثانیه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان ما تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، تفاوت به حساب مشتری واریز می‌شود.

- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.

- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- ملاک عمل و اقدام فروشگاه ، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش تک ثانیه است.

 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

لطفا با خدمات پس از فروش ما با شماره تلفن های 09190244346 و یا 09196798049  تماس بگیرید.

و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" برای خدمات پس از فروش ارسال کنید.

جدیدترین مطالب سایت

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات