دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

اولین ساعت مچیتو از ما با تخفیف بخر  🌹 ثبت نام و دریافت کد 🌹

ساعت مچی کاسیو

برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2718-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110SL که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
710,000 تومان
برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2714-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA100CM که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه ..
708,000 تومان
برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2721-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110TS که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب”جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دو زمانه هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح می دهیم: دوزما..
710,000 تومان
برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2720-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-100GD که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
707,000 تومان
برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2719-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110GB که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دو زمانه هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح می دهیم: دوزمانه(نشانگر ساعت به صورت آنالوگ و دیجیتال)، دارای ..
708,000 تومان
برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2717-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110LN که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
763,000 تومان
برند: کاسیو مدل: Casio-2821-G
ساعت مچی کاسیو که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب "نوستالژی" شرکت کاسیو می باشد که در رنگ بندی متنوعی تولید شده است. جنس قاب و بند این مدل از آلیاژ مقاوم ساخته شده و آبکاری قوی بروی آن انجام شده که باعث می شود رنگ آن کاملا ثابت باشد. طرح صفحه این ساعت دیجیتالی است و دارای قابلیت ه..
720,000 تومان
ساعت مچی عقربه ای مردانه کاسیو مدل Casio-2240-G ساعت مچی عقربه ای مردانه کاسیو مدل Casio-2240-G
پرطرفدار
برند: کاسیو مدل: Casio-2240-G
ساعت مچی مردانه کاسیو مدل جهان نما(WORLD TIME) از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد و تا 10 سال نیاز به باتری ندارد. جنس قاب و بند آن تماما استیل هست. رنگ قاب و بندش نقره ای و رنگ صفحه اش مشکی می باشد. این ساعت دیجیتالی قابلیت نشان دادن زمان چند منطقه مهم جهان را به صورت همزمان دارد ک..
1,147,000 تومان
ساعت کاسیو جهان نما AE1200WHB-3B مدل Casio-2713-G ساعت کاسیو جهان نما AE1200WHB-3B مدل Casio-2713-G
پرطرفدار
برند: کاسیو مدل: Casio-2713-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE1200WHB-3B که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از برزنت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح ..
1,190,000 تومان
برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2715-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110TS که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
710,000 تومان
ساعت  کاسیو زنانه مدل Casio-2652-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2652-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WEMY-9 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلی..
ساعت دیجیتالی زنانه کاسیو مدل Casio-2728-L ساعت دیجیتالی زنانه کاسیو مدل Casio-2728-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2728-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WGAD-1 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای ..
ساعت دیجیتالی کاسیو مردانه مدل Casio-2683-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2683-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال A159WGEA-1که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب ساعت رزین و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت ها..
ساعت دیجیتالی کاسیو مردانه مدل Casio-2685-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2685-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE1200WHB-3B که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از برزنت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح ..
ساعت دیجیتالی کاسیو مردانه مشکی طلایی Casio-2820-G ساعت دیجیتالی کاسیو مردانه مشکی طلایی Casio-2820-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2820-G
ساعت مچی کاسیو که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب "نوستالژی" شرکت کاسیو می باشد که در رنگ بندی متنوعی تولید شده است. طرح صفحه این ساعت دیجیتالی است و دارای قابلیت هایی است که به آنها اشاره می کینم: نشانگر ساعت به صورت دیجیتالی، دارای تقویم کامل میلادی، دارای کرنومتر، دارای آلارم و..
ساعت زنانه کاسیو مدل Casio-2649-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2649-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA690WEM-7 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت..
ساعت زنانه کاسیو مدل Casio-2651-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2651-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WEMB-1 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلی..
ساعت زنانه کاسیو مدل Casio-2656-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2656-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WGA-9 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت..
ساعت زنانه کاسیو مدل Casio-2662-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2662-L
ساعت زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA680WA-1B که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در ..
ساعت زنانه کاسیو مدل Casio-2665-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2665-L
ساعت زنانه کاسیو(casio) با شماره سریالLA680WGA-9 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در ز..
ساعت مردانه کاسیو مدل Casio-2676-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2676-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE-1400WHD-1AV که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از استیل ضدزنگ ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زی..
ساعت مردانه کاسیو مدل Casio-2680-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2680-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال MQ-1000D-1A2 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین با آبکاری کرومی و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت آنا..
ساعت مردانه کاسیو مدل Casio-2822-G ساعت مردانه کاسیو مدل Casio-2822-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2822-G
ساعت مچی کاسیو مردانه  با رفرنس AE-1300WH-8AVDF که در تصویر نیز مشاهده می کنید یک ساعت دیجیتالی است که علاوه بر نشان دادن زمان قابلیت های دیگری نیز دارد که به آنها می پردازیم: دارای چراغ، دارای ساعت جهانی، دارای آلارم، دارای تقویم کامل و نشانگر am/pm. استایل این ساعت اسپرت است و برای تیپ ه..
ساعت مچی جی شاک کاسیو مردانه مدل Casio-G-Shock-2716-G ساعت مچی جی شاک کاسیو مردانه مدل Casio-G-Shock-2716-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2716-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-100CM که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه&nbs..
ساعت مچی دیجیتالی مردانه کاسیو مدل Casio-2682-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2682-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال A159WGED-1 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین با آبکاری کرومی و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. شیشه ساعت تراشکاری شده ا..
ساعت مچی دیجیتالی کاسیو زنانه مدل Casio-2729-L ساعت مچی دیجیتالی کاسیو زنانه مدل Casio-2729-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2729-L
ساعت زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA680WGA-4C که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در..
ساعت مچی دیجیتالی کاسیو مردانه مدل Casio-2727-G ساعت مچی دیجیتالی کاسیو مردانه مدل Casio-2727-G
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2727-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE-1400whd-1avdf که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از استیل ضدزنگ ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در ..
ساعت مچی زنانه مردانه کاسیو مدل Casio-2670-G-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2670-G-L
ساعت مچی کاسیو(casio) با شماره سریال B640WC-5A که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. این مدل باتوجه به سایز متوسطش قابل استفاده هم برای آقایان و هم خانم ها می باشد. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می با..
ساعت مچی زنانه کاسیو دیجیتال Casio-3379-L ساعت مچی زنانه کاسیو دیجیتال Casio-3379-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-3379-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WEGB-1BDF که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دار..
ساعت مچی زنانه کاسیو مدل Casio-2648-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2648-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA690WEMB-1B که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابل..
ساعت مچی زنانه کاسیو مدل Casio-2655-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2655-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WA-1 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت ..
ساعت مچی زنانه کاسیو مدل Casio-2661-L
اتمام موجودی
برند: کاسیو مدل: Casio-2661-L
ساعت زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA680WA-2C که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در ..
نمايش 1 تا 32 از 76 (3 صفحه)

ساعت مچی کاسیو

ساعت کاسیو

گاهی اوقات فعالیت های تجاری به غیرمنتظره ترین شکل ممکن آغاز می شوند. برای مثال کمپانی ساعت مچی کاسیو را در نظر بگیرید.

اگر از شما بپرسند به نظرتان اولین محصولی که توسط شرکت کاسیو تولید شده چه محصولی بوده، احتمالا پاسخ خواهید داد ماشین حساب یا یک محصول الکترونیکی مشابه، اما شما سخت در اشتباه هستید. جالبه بدونید که کاسیو برای اولین باز محصولی به نام لوله یوبیا طراحی کرد.


این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات