دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

🌷 با ثبت نام و عضویت در سایت تک ثانیه از تخفیف ویژه اولین خرید از سایت ما بهره‌مند شوید. 🌷

کاسیو

ساعت مچی کاسیو

گاهی اوقات فعالیت های تجاری به غیرمنتظره ترین شکل ممکن آغاز می شوند. برای مثال کمپانی ساعت مچی کاسیو را در نظر بگیرید.

اگر از شما بپرسند به نظرتان اولین محصولی که توسط شرکت کاسیو تولید شده چه محصولی بوده، احتمالا پاسخ خواهید داد ماشین حساب یا یک محصول الکترونیکی مشابه، اما شما سخت در اشتباه هستید.

مشاهده ادامه مطلب

تولید کننده: کاسیو مدل: ساعت مچی مردانه های کپی Casio-3491-G
ساعت کاسیو مدل W-218H-4BVساعت کاسیو با شماره سریال W-218H-4BV که در تصویر می بینید از سری ساعت های دیجیتالی کمپانی کاسیو می باشد. این ساعت کاسیو دیجیتالی دارای قابلیت های کرنومتر، تقویم خودکار، آلارم، نور پس زمینه و بوق ساعتی می باشد. ساعت مچی کاسیو مدل W-218H-4BV رو با چه تیپ و لبا..
619,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-3002-G
ساعت مچی که در تصویر مشاهده می کنید با رفرنس GA-110LY از سری محبوب "جی-شاک" کمپانی کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این ساعت از پلاستیک بسیار مقاوم می باشد. طرح صفحه اش دیجیتال-آنالوگ است که دارای قابلیت های کاربردی مختلفی است. مهمترین این قابلیت ها عبارتند از: دوزمانه(نشانگر ساعت به صورت آنالوگ و دیجیت..
862,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2823-G
ساعت مچی کاسیو با رفرنس GA-110 که تصویرش را نیز مشاهده می کنید از سری مدل محبوب "جی شاک" کمپانی کاسیو می باشد.جنس قاب و بند این مدلها از پلاستیک فشرده و بسیار مقاوم ساخته شده که در برابر فشار و ضربه نیز از مقاومت بالایی برخوردار است. طرح صفحه ساعت دو زمانه است که ساعت را هم بصورت آنالوگ و ..
610,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2822-G
ساعت مچی کاسیو مردانه  با رفرنس AE-1300WH-8AVDF که در تصویر نیز مشاهده می کنید یک ساعت دیجیتالی است که علاوه بر نشان دادن زمان قابلیت های دیگری نیز دارد که به آنها می پردازیم: دارای چراغ، دارای ساعت جهانی، دارای آلارم، دارای تقویم کامل و نشانگر am/pm. استایل این ساعت اسپرت است و برای تیپ ه..
1,000,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2821-G
ساعت مچی کاسیو که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب "نوستالژی" شرکت کاسیو می باشد که در رنگ بندی متنوعی تولید شده است. جنس قاب و بند این مدل از آلیاژ مقاوم ساخته شده و آبکاری قوی بروی آن انجام شده که باعث می شود رنگ آن کاملا ثابت باشد. طرح صفحه این ساعت دیجیتالی است و دارای قابلیت ه..
623,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2727-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE-1400whd-1avdf که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از استیل ضدزنگ ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در ..
1,084,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2721-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110TS که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب”جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دو زمانه هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح می دهیم: دوزما..
615,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2720-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-100GD که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
612,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2719-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110GB که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دو زمانه هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح می دهیم: دوزمانه(نشانگر ساعت به صورت آنالوگ و دیجیتال)، دارای ..
613,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2718-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110SL که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
615,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2717-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110LN که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
613,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2715-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110TS که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
615,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2714-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA100CM که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه ..
613,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2543-G
ساعت مچی کاسیو(Casio) مردانه با شماره سریال MTP-1228 که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد. رنگ قاب و بندش نقره ای و رنگ صفحه اش مشکی است. دو تقویم هست بدین معنی که هم شمارنده روزهای هفت..
1,279,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2240-G
ساعت مچی مردانه کاسیو مدل جهان نما(WORLD TIME) از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد و تا 10 سال نیاز به باتری ندارد. جنس قاب و بند آن تماما استیل هست. رنگ قاب و بندش نقره ای و رنگ صفحه اش مشکی می باشد. این ساعت دیجیتالی قابلیت نشان دادن زمان چند منطقه مهم جهان را به صورت همزمان دارد ک..
992,000 تومان
ساعت کاسیو زنانه Casio-3442-L ساعت کاسیو زنانه Casio-3442-L
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-3442-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WAD-1 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلی..
ساعت مچی زنانه کاسیو دیجیتال Casio-3379-L ساعت مچی زنانه کاسیو دیجیتال Casio-3379-L
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-3379-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WEGB-1BDF که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دار..
ساعت مچی کاسیو ادیفیس مردانه مدل Casio-3112-G ساعت مچی کاسیو ادیفیس مردانه مدل Casio-3112-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-3112-G
ساعت مچی مردانه کاسیو  که در تصویر مشاهده می کنید از سری "ادیفایس" این کمپانی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل 316L ساخته شده است. طرح صفحه اش چهار موتوره فعال است که از نوع کرنوگراف می باشد و عملکرد این موتور ها بدین شرح است:..
ساعت مچی کاسیو مردانه مدل Casio-2820-G ساعت مچی کاسیو مردانه مدل Casio-2820-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2820-G
ساعت مچی کاسیو که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب "نوستالژی" شرکت کاسیو می باشد که در رنگ بندی متنوعی تولید شده است. طرح صفحه این ساعت دیجیتالی است و دارای قابلیت هایی است که به آنها اشاره می کینم: نشانگر ساعت به صورت دیجیتالی، دارای تقویم کامل میلادی، دارای کرنومتر، دارای آلارم و..
ساعت مچی دیجیتالی کاسیو زنانه مدل Casio-2729-L ساعت مچی دیجیتالی کاسیو زنانه مدل Casio-2729-L
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2729-L
ساعت زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA680WGA-4C که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در..
ساعت دیجیتالی زنانه کاسیو مدل Casio-2728-L ساعت دیجیتالی زنانه کاسیو مدل Casio-2728-L
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2728-L
ساعت مچی زنانه کاسیو(casio) با شماره سریال LA670WGAD-1 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت دیجیتالی هست و دارای ..
ساعت مچی جی شاک کاسیو مردانه مدل Casio-G-Shock-2716-G ساعت مچی جی شاک کاسیو مردانه مدل Casio-G-Shock-2716-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2716-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-100CM که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه&nbs..
ساعت کاسیو مردانه مدل Casio-2713-G ساعت کاسیو مردانه مدل Casio-2713-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2713-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE1200WHB-3B که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از برزنت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح ..
ساعت کاسیو کلاسیک مردانه مدل Casio-2687-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2687-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE-1200WH-1AV که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از پلاستیک بسیار مقاوم ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح می دهیم: چند..
ساعت کاسیو مردانه دیجیتالی مدل Casio-2686-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2686-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال B650WC-5AVT که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب ساعت رزین با آبکاری کرومی هست و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای ام..
ساعت دیجیتالی کاسیو مردانه مدل Casio-2685-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2685-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE1200WHB-3B که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از برزنت ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر توضیح ..
ساعت مچی کاسیو دیجیتالی مدل Casio-2684-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2684-G
ساعت مچی کاسیو(casio) با شماره سریال A168WEGB-1B که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. این مدل با توجه به سایز متوسطش قابل استفاده هم برای خانم ها و هم برای آقایان می باشد. جنس قاب ساعت رزین با آبکاری کرومی هست و بند این مدل از استیل ضد زنگ ..
ساعت مچی دیجیتالی مردانه کاسیو مدل Casio-2682-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2682-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال A159WGED-1 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین با آبکاری کرومی و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. شیشه ساعت تراشکاری شده ا..
ساعت دیجیتالی کاسیو مردانه مدل Casio-2683-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2683-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال A159WGEA-1که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب ساعت رزین و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت ها..
ساعت کاسیو مردانه مدل Casio-2681-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2681-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال A159WAD-1 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین با آبکاری کرومی و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. شیشه ساعت تراشکاری شده اس..
ساعت مچی مردانه کاسیو مدل Casio-2679-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2679-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال AQ-230A-7DMQ که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل های دو زمانه شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب ساعت رزین با روکش کرومی هست و جنس بندش از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دوزمانه هست و دارای امکانات ..
ساعت مردانه کاسیو مدل Casio-2680-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2680-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال MQ-1000D-1A2 که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری  محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. جنس قابش از رزین با آبکاری کرومی و جنس بند این مدل از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صفحه ساعت آنا..
ساعت کاسیو مردانه مدل Casio-2678-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2678-G
ساعت مچی مردانه کاسیو(casio) با شماره سریال AQ-230GA-9DMQ که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل های دو زمانه شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب ساعت رزین و بندش از استیل ضد زنگ و ضدحساسیت ساخته شده و کاملا رنگ ثابت می باشد. نوع صحفه ساعت دوزمانه هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی ه..
ساعت مچی کاسیو مردانه مدل Casio-2677-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2677-G
ساعت مچی کاسیو(casio) با شماره سریال A159WA-N1 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب “نوستالژی” شرکت کاسیو می باشد. این مدل با توجه به سایز متوسطش قابل استفاده هم برای خانم ها و هم برای آقایان می باشد. جنس قاب ساعت رزین با آبکاری کرومی هست و بند این مدل از استیل ضد زنگ و ..
ساعت مردانه کاسیو مدل Casio-2676-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2676-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE-1400WHD-1AV که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از استیل ضدزنگ ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زی..
ساعت کاسیو مردانه مدل Casio-2675-G
ناموجود
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2675-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال AE-1000WD-1AV که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل “جهان نما” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب این مدل از رزین ضدحساسیت و جنس بندش از استیل ضدزنگ ساخته شده است. نوع صحفه ساعت دیجیتالی هست و دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هست که در زیر..
نمايش 1 تا 36 از 76 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات