دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

اولین ساعت مچیتو از ما با تخفیف بخر  🌹 ثبت نام و دریافت کد 🌹

ساعت مچی پنرای

برند: پنرای مدل: Panerai-4025-G
Panerai Submersibleساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد.طراحی صفحه این ساعت به صورت هاشور خورده انجام شده است که جلوه منحصربفردی به ساعت می بخشد.زِه قاب این ساعت چرخان است.استایل این ساعت پنرای لاکچری و اسپورت..
4,354,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-3935-G
ساعت مچی پنرای مدل سابمرزیبل مارینا:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد. این ساعت پنرای به عنوان یک ساعت غواصی طراحی شده است و زِه قاب آن چرخان است.استایل این ساعت پنرای لاکچری و اسپورت است و با تیپ های اسپورت و کژوا..
4,244,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-3912-G
ساعت مچی پنرای مدل Submersible:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد. این ساعت پنرای به عنوان یک ساعت غواصی طراحی شده است و زِه قاب آن چرخان است.استایل این ساعت پنرای لاکچری و اسپورت است و با تیپ های اسپورت و کژوا..
4,244,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-4027-G
Panerai Submersibleساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی ایتالیایی می باشد.طراحی صفحه این ساعت به صورت دوموتوره است که موتور دوم ثانیه شمار ساعت می باشد. همچنین عقربه ها و شماره های این ساعت مچی به صورت شب نما طراحی شده اند که..
4,299,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-4026-G
Panerai Submersible Marinaساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد.طراحی صفحه این ساعت به صورت هاشور خورده انجام شده است که جلوه منحصربفردی به ساعت می بخشد.زِه قاب این ساعت چرخان است.استایل این ساعت پنرای لاکچری و..
4,354,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-3913-G
ساعت پنرای Luminor Submersible:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد. این ساعت زیبای پنرای به عنوان یک ساعت غواصی طراحی شده است و زِه قاب آن چرخان است.استایل این ساعت پنرای لاکچری و اسپورت است و با تیپ های اسپورت و کژو..
4,218,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-3915-G
ساعت مچی پنرای Luminor:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Marina Luminor این کمپانی می باشد. بروی پیچ تنظیم ساعت و قوس قرار گرفته در اطراف آن از مواد لومینور استفاده شده است که با رنگ سفید مایل به سبز مشخص است؛ این مواد در هنگام شب و محیط ها..
4,103,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-3848-G
ساعت مچی پنرای مدل Submersible:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد. این ساعت پنرای به عنوان یک ساعت غواصی طراحی شده است و زِه قاب آن چرخان است(زِه به رینگ دور قاب ساعت گفته می شود که در ساعت هایی که مخصوص غواصی طراح..
4,218,000 تومان
بند جیر ساعت مچی پنرای مردانه Panerai-Strap-3608-G بند جیر ساعت مچی پنرای مردانه Panerai-Strap-3608-G
پرطرفدار
برند: پنرای مدل: بند جیر ساعت مچی پنرای مردانه Panerai-Strap-3608-G
بند ساعت پنرای مدل Panerai-Strap-3608-G:بند چرمی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای مردانه مدل Luminor می باشد. این بند فابریک ساعت های پنرای می باشد و در پشت بند آرم و اسم کمپانی پنرای حک شده است.اندازه این بند 24 میلیمتر است. جنس بند ساعت پنرایPanerai-Strap-3608-G: ..
414,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-Strap-3606-G
بند ساعت پنرای مدل Panerai-Strap-3606-G:بند چرمی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای مردانه می باشد. این بند فابریک ساعت های پنرای می باشد و در پشت بند آرم و اسم کمپانی پنرای حک شده است.این بند در دو اندازه 24 و 26 میلیمتر موجود است. جنس بند ساعت پنرایPanerai-Strap-3606-..
357,000 تومان
برند: پنرای مدل: بند رابر ساعت پنرای مردانه Panerai-Strap-3605-G
بند ساعت پنرای مدل Panerai-Strap-3605-G:بند چرمی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای مردانه می باشد. این بند فابریک ساعت های پنرای می باشد و در پشت بند آرم و اسم کمپانی پنرای حک شده است.اندازه این بند 26 میلیمتر است. جنس بند ساعت پنرایPanerai-Strap-3605-G:جنس این بند..
357,000 تومان
برند: پنرای مدل: بند فابریک ساعت پنرای Panerai-Strap-3604-G
بند ساعت پنرای مدل Panerai-Strap-3604-G:بند چرمی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای مردانه می باشد. این بند فابریک ساعت های پنرای می باشد و در پشت بند آرم و اسم کمپانی پنرای حک شده است.اندازه این بند 24 میلیمتر است. جنس بند ساعت پنرایPanerai-Strap-3604-G:جنس این بند از چ..
357,000 تومان
برند: پنرای مدل: بند چرمی ساعت مچی پنرای Panerai-Strap-3603-G
بند ساعت پنرای مدل Panerai-Strap-3603-G:بند چرمی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای مردانه می باشد. این بند فابریک ساعت های پنرای می باشد و در پشت بند آرم و اسم کمپانی پنرای حک شده است.اندازه این بند 24 میلیمتر است. جنس بند ساعت پنرایPanerai-Strap-3603-G:جنس این بند..
357,000 تومان
برند: پنرای مدل: Panerai-Strap-3321-G
بندی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای می باشد. جنس بند از چرم بادام ساخته شده است. نکته ای که در مورد بند های چرمی باید توجه شود این است که بعد از برخورد با آب باید آن را خشک کرد، زیرا رطوبت باعث پوسیدگی و کم شدن عمر بند ساعت شما می شود.سایز این بند پنرای 24 میلیمتر می باشد...
414,000 تومان
برند: پنرای مدل: بند چرمی قهوه ای ساعت مچی پنرای مردانه Panerai-Strap-3609-G
بند ساعت پنرای مدل Panerai-Strap-3609-G:بند چرمی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای مردانه می باشد. این بند فابریک ساعت های پنرای می باشد و در پشت بند آرم و اسم کمپانی پنرای حک شده است.اندازه این بند 24 میلیمتر است. جنس بند ساعت پنرایPanerai-Strap-3609-G:جنس این بند..
357,000 تومان
ساعت مچی پنرای Luminor Submersible مردانه Panerai-3911-G ساعت مچی پنرای Luminor Submersible مردانه Panerai-3911-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: Panerai-3911-G
ساعت مچی پنرای مدل Luminor Submersible:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد. این ساعت پنرای به عنوان یک ساعت غواصی طراحی شده است و زِه قاب آن چرخان است.استایل این ساعت پنرای لاکچری و اسپورت است و با تیپ های اسپور..
ساعت مچی پنرای Submersibi مردانه مدل Panerai-3656-G ساعت مچی پنرای Submersibi مردانه مدل Panerai-3656-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: ساعت مچی پنرای Submersibi مردانه مدل Panerai-3656-G
ساعت مچی پنرای مدل Submersible:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Submersible این کمپانی می باشد. این ساعت پنرای به عنوان یک ساعت غواصی طراحی شده است و زِه قاب آن چرخان است.استایل این ساعت پنرای اسپورت است و با تیپ های اسپورت و غیررسمی ست می شود. آقایان باید توجه کن..
ساعت مچی پنرای لومینور مردانه مدل Panerai-2852-G ساعت مچی پنرای لومینور مردانه مدل Panerai-2852-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: Panerai-2852-G
ساعت مچی مردانه پنرای که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل لومینور این کمپانی می باشد. این ساعت از یک موتور اتوماتیک درجه یک چینی برخوردار است که مشابه نمونه اصلی طراحی شده است. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت است. طرح صفحه اش دو م..
ساعت پنرای رادیومیر مردانه Panerai-3849-G ساعت پنرای رادیومیر مردانه Panerai-3849-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: Panerai-3849-G
ساعت مچی پنرای مدل Radiomir:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Radiomir این کمپانی ایتالیایی می باشد. چیزی که در نگاه اول این ساعت پنرای نظر شما را به خود جلب می کند، حکاکی های انجام شده بروی بدنه و قفل این ساعت می باشد. طرح های مینمالی که با ظر..
ساعت پنرای لومینور مارینا اتوماتیک مردانه Luminor-3277-G ساعت پنرای لومینور مارینا اتوماتیک مردانه Luminor-3277-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: Luminor-3277-G
ساعت مچی مردانه پنرای (Panerai) با شماره سریال PB519494 که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل "لومینور" این کمپانی می باشد. این ساعت از یک موتور اتوماتیک درجه یک بهره می برد که قابلیت ذخیره انرژی تا 36 ساعت را دارد. ساعت های موتور های اتوماتیک که اغلب با نام ساعت های نبضی شناخته می شوند، ن..
ساعت پنرای لومینور مارینا مردانه اتوماتیک Panerai-3914-G ساعت پنرای لومینور مارینا مردانه اتوماتیک Panerai-3914-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: Panerai-3914-G
ساعت مچی پنرای مدل Luminor Marina:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Luminor Marina این کمپانی ایتالیایی می باشد. عقربه ها و ایندکس های این ساعت به صورت شب تاب طراحی شده است که در محیط های تاریک جلوه بسیار زیبایی ایجاد می کند.استایل..
ساعت پنرای لومینور مارینا مردانه مدل Panerai-3657-G ساعت پنرای لومینور مارینا مردانه مدل Panerai-3657-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: ساعت پنرای لومینور مارینا مردانه مدل Panerai-3657-G
ساعت مچی پنرای مدل Luminor:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل Luminorاین کمپانی می باشد. استایل این ساعت پنرای اسپورت است و با تیپ های اسپورت و غیررسمی ست می شود. آقایان باید توجه کنند که رنگ لباس، کفش و یا متعلقات فلزی دیگری که استفاده می ک..
ساعت پنرای مدل لومینور مارینا Panerai-3874-G ساعت پنرای مدل لومینور مارینا Panerai-3874-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: Panerai-3874-G
ساعت مچی پنرای مدل Luminor:ساعت مچی مردانه Panerai که در تصور مشاهده می کنید از سری مدل  Marina Luminorاین کمپانی می باشد. در ژانویه 1950، حق ثبت اختراع برای ماده ای درخشان به نام Luminor که می تواند در صفحه ساعت استفاده شود، به این کمپانی اعطا شد. در سال 2020، ..
بند ساعت مچی پنرای Panerai-Strap-3607-G
اتمام موجودی
برند: پنرای مدل: بند ساعت مچی پنرای Panerai-Strap-3607-G
بند ساعت پنرای مدل Panerai-Strap-3607-G:بند چرمی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های پنرای مردانه می باشد. این بند فابریک ساعت های پنرای می باشد و در پشت بند آرم و اسم کمپانی پنرای حک شده است.اندازه این بند 24 میلیمتر است. جنس بند ساعت پنرایPanerai-Strap-3607-G:جنس این بند..
نمايش 1 تا 29 از 29 (1 صفحه)

ساعت مچی پنرای

ساعت پنرای

شرکت تولیدکننده ساعت مچی پنرای، به‌ عنوان تامین‌ کننده رسمی نیروی دریایی ایتالیا از تاریخچه‌ای افسانه‌ای بهره‌مند است.

مشهورترین مدل‌های خانواده پنرای، رادیومیر (Radiomir) و لومینور(Luminor) است که مدت زمان زیادی جزء تجهیزات استاندارد غواصان ایتالیایی بود.

از دهه 1990 ساعت‌های پنرای در بازار عرضه شد و با زیبایی و ظرافت برجسته خود همگان را مسحورکرد.


این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات