دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

ساعت واشرون کنستانتین Vacheron Constantin

نمايش 1 تا 40 از 40 (1 صفحه)

ساعت مچی واشرون کونستانتین

 

ساعت واشرون کنستانتین Vacheron Constantin

شرکت تولیدکننده ساعت مچی واشرون کنستانتین (Vacheron Konstantin) یکی از قدیمی ترین برندهای سوییسی ساعت است که به طور پیوسته از گذشته تاکنون به تولید ساعت پرداخته است. این برند در سال 1755 توسط ژان مارک واشرون تاسیس شده است. او یک ساعت ساز جوان و با استعداد بوده و در کنار ساعت سازی، تاجری موفق نیز به حساب می آمده است که البته ترکیبی نا آشناست. واشرون با تاسیس کارخانه ساعت سازی خود و تولید ساعت های بی نظیری که به عنوان مثال دارای عقربه هایی بودند که با موتور چرخانده می شدند و همچنین با ابداع برخی مکانیزم های جدید توانست به سرعت به شهرت دست یابد.

آبراهام واشرون، فرزند ژان مارک، در سال 1785 مدیریت این کسب و کار خانوادگی را به دست گرفت. آبراهام در طول سال های دشوار انقلاب فرانسه هدایت کمپانی را به عهده داشت و توانست آن را به سلامت از پس این دشواری ها عبور دهد و در سال 1810 کمپانی را به ژاکاس بارتلمی واشرون سپرد. ژاکاس برای اولین بار در تاریخ کمپانی توانست ساعت های این کمپانی را به ایتالیا و فرانسه صادر کند. ژاکاس بود که ایده گسترش کمپانی را در سر می پروراند و برای این کار احساس می کرد به شریکی نیاز دارد. به دنبال این تفکر، در سال 1819، واشرون با فرانسیس کنستانتین همکاری مشترکی را آغاز نمود و پس از مدتی این دو کمپانی با هم ادغام شدند و نام کمپانی واشرون به "واشرون و کنستانتین" تغییر پیدا کرد.

فرانسیس کنستانتین  

فرانسیس کنستانتین که شغل اصلی او فروش و بازاریابی بود، پس از این ادغام سفر خود را به دور دنیا آغاز نمود تا بازار های جدیدی برای ساعت های واشرون و کنستانتین بیابد. به زودی کنستانتین موفق به صادرات ساعت های این برند به آمریکای شمالی شد. کنستانتین همچنین شعاری برای کمپانی واشرون کنستانتین پیشنهاد داد: "وقتی امکانش هست، کار بهتری انجام بده و همیشه این امکان وجود دارد."

در سال 1839، کمپانی واشرون کنستانتین، شخصی به نام جرج آگوسته لشکات را به استخدام خود درآورد. او یکی از پایه گذاران تولید ساعت های اروپایی بود. لشکات علاقه فراوانی به به کارگیری مکانیزم ها و استاندارد های جدید در ساعت داشت و در این کار البته مهارت فراوانی هم داشت. شهرت او ساخت سیستم ابیوش (Ebauche) ساعت و کالیبراسیون ساعت های تولیدی بر اساس استانداردی معین بود. پیش از لشکات، تقریبا تمام قسمت های ساعت با دست برش داده می شد، شکل می گرفت و مونتاژ می شد. این فرایند ساخت ساعت ها با دست، باعث می شد هر ساعت از ساعت دیگر متفاوت باشد و امکان استفاده از قطعات این ساعت ها به جای یکدیگر وجود نداشته باشد، چون قطعات هر ساعت به صورت منحصر به فرد برای آن ساعت خاص طراحی شده بود و از نظر سایز با ساعتهای دیگر کمی متفاوت بود.

فرانسیس کنستانتین  

لشکات، بنابراین، با همکاری تعدادی دیگر از متخصصان، به طراحی ماشین هایی پرداخت که تولید قطعات ساعت را با کیفیت و دقت انجام می دادند، به گونه ای که به راحتی با قطعات ساعت های دیگر قابل تعویض باشند و در این طراحی کمترین دخالت انسان وجود داشت (البته ذکر این نکته نیز لازم است که در همان زمان تلاش هایی موازی در آمریکا تحت نظارت متخصصانی مانند دنیسون در حال انجام بود). استفاده از این سیستم مکانیزه جدید باعث شد تا واشرون موفقیت های بیشتری را کسب کند و همچنین به بزرگترین تامین کننده قطعات خام و ابیوش برای برند های دیگر تبدیل شود. همین مساله باعث پیشرفت و موفقیت شرکت در آن سالهای دشوار و چالشی شد. می توان گفت که لشکات به انتقال سیستم ساعت سازی سوئیس از حالت سنتی و دست ساز به سیستم مکانیزه و مدرن کمک کرده است.

فرانسیس کنستانتین  

پس از مرگ واشرون در سال 1854 و همچنین کنستانتین در سال 1863، کمپانی توسط وارثانی از هر دو خانواده اداره شد. نام کمپانی در 1877 به "تولیدی واشرون و کنستانتین در ژنو" تغییر کرد و در سال 1880 نماد تاریخی صلیب مالتی را به عنوان لوگوی شرکت ثبت نمودند (دلیل استفاده از این لوگو به خاطر قطعه ای به شکل صلیب مالتی در ساعت بود که باعث کنترل حرکت فنر اصلی ساعت می شد). در سال 1970 "و" از نام کمپانی حذف شد و نام کمپانی به "واشرون کونستانتین" تغییر یافت.

فرانسیس کنستانتین  

بر اساس شواهد موجود، واشرون کنستانتین سالانه تعداد 20 هزار ساعت تولید می کند.

 

قیمت ساعت واشرون کنستانتین 

قیمت ساعت های واشرون کنستانتین اصل در سایتش از 10800 پوند شروع می شود و با توجه به مدلهای مختلف و ویژگی های آنها قیمت های مختلفی دارند. برای مشاهده قیمت دقیق ساعت واشرون کنستانتین اصل مورد نظرتان می توانید به سایت vacheron-constantin.com مراجعه کنید.


سوالات متداول

واشرون کنستانتین یکی از قدیمی ترین ساعت ساز های سوئیسی می باشد که در سال 1755 تاسیس شده است.

قیمت ساعت های واشرون کنستانتین اصل از 10800 پوند شروع می شود. برای مشاهده لیست قیمت ساعت های واشرون کنستانتین بروی سایت تک ثانیه کلیک کنید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل