دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

🌷 با ثبت نام و عضویت در سایت تک ثانیه از تخفیف ویژه اولین خرید از سایت ما بهره‌مند شوید. 🌷

بولگاری

ساعت مچی بولگاری

شرکت تولید کننده جواهرات و ساعت مچی بولگاری (Bulgari) یکی از موفق ترین کمپانی ها در صنعت جواهر و ساعت مچی است. کلکسیون های ساعت مچی این کمپانی شامل ساعت‌هایی با قدمت بیش از 150 سال با ظرافت سوئیسی و خلاقیت ایتالیایی است.

زیبایی و کمال در تمام مدل‌های ساعت مچی Bulgari به سرعت قابل تشخیص است. کمپانی بولگاری یکی از بزرگترین و موفق ترین جواهرسازها در دنیاست.

مشاهده ادامه مطلب

تولید کننده: بولگاری مدل: خرید ساعت بولگاری ماری طلایی زنانه Bvlgari-3759-L
ساعت بولگاری زنانه ماری مدل سرپنتی Bvlgari-3759-L:ساعت مچی زنانه بولگاری/BVLGARI که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب SERPENTI این کمپانی مشهور ایتالیایی می باشد. طراحی کاملا منحصربفرد و خاص این ساعت مچی، آن را از سایر ساعت های مچی که در فروشگاه ها می بینیم متفاوت می کند. ه..
1,943,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: خرید ساعت بولگاری ماری زنانه Bvlgari-3758-L
ساعت بولگاری زنانه ماری مدل سرپنتی Bvlgari-3758-L:ساعت مچی زنانه بولگاری/BVLGARI که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب SERPENTI این کمپانی مشهور ایتالیایی می باشد. طراحی کاملا منحصربفرد و خاص این ساعت مچی، آن را از سایر ساعت های مچی که در فروشگاه ها می بینیم متفاوت می کند. ه..
1,943,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: ساعت مچی بولگاری زنانه ماری Bvlgari-3691-L
ساعت بولگاری زنانه مدل سرپنتی Bvlgari-3691-L:ساعت مچی زنانه بولگاری/BVLGARI که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب SERPENTI این کمپانی مشهور ایتالیایی می باشد. طراحی کاملا منحصربفرد و خاص این ساعت مچی، آن را از سایر ساعت های مچی که در فروشگاه ها می بینیم متفاوت می کند. همانطو..
1,943,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: ساعت بولگاری زنانه مدل سرپنتی Bvlgari-3690-L
ساعت بولگاری زنانه مدل سرپنتی Bvlgari-3690-L:ساعت مچی زنانه بولگاری/BVLGARI که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب SERPENTI این کمپانی مشهور ایتالیایی می باشد. طراحی کاملا منحصربفرد و خاص این ساعت مچی، آن را از سایر ساعت های مچی که در فروشگاه ها می بینیم متفاوت می کند. همانطو..
1,943,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-3689-L
ساعت بولگاری زنانه ماری مدل سرپنتی Bvlgari-3689-L:ساعت مچی زنانه بولگاری/BVLGARI که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب SERPENTI این کمپانی مشهور ایتالیایی می باشد. طراحی کاملا منحصربفرد و خاص این ساعت مچی، آن را از سایر ساعت های مچی که در فروشگاه ها می بینیم متفاوت می کند. ه..
1,943,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: ساعت بولگاری زنانه ماری Bvlgari-3688-L:
ساعت بولگاری زنانه ماری Bvlgari-3688-L:ساعت مچی زنانه بولگاری/BVLGARI که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب SERPENTI این کمپانی مشهور ایتالیایی می باشد. طراحی کاملا منحصربفرد و خاص این ساعت مچی، آن را از سایر ساعت های مچی که در فروشگاه ها می بینیم متفاوت می کند. همانطور که ا..
1,943,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: ساعت مچی بولگاری ماری زنانه Bvlgari-3687-L
ساعت بولگاری زنانه ماری Bvlgari-3687-L:ساعت مچی زنانه بولگاری/BVLGARI که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب SERPENTI این کمپانی مشهور ایتالیایی می باشد. طراحی کاملا منحصربفرد و خاص این ساعت مچی، آن را از سایر ساعت های مچی که در فروشگاه ها می بینیم متفاوت می کند. همانطور که از شکل این ساعت ..
1,943,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-3221-G
ساعت مچی مردانه بولگاری(BVLGARI) با شماره سریال BBL33S که تصاویرش را مشاهده می کنید از سری مدل" Octo Velocissimo" این کمپانی می باشد. این ساعت بولگاری از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و ب..
1,833,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2241-L
ساعت مچی بولگاری(BVLGARI) زنانه با شماره سریال BBL33S دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قاب و بند آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب این ساعت زنانه طلایی و رنگ بند آن از ترکیب دو رنگ طلایی و نقره ای هست و همچنین رنگ صفحش سفید صدفی است.&..
1,241,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2229-L
ساعت مچی زنانه بولگاری(BVLGARI) با شماره سریال BBL33S دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قاب و بند این ساعت مچی از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب این ساعت طلایی و رنگ بندآن ترکیب طلایی-نقره ای هست. همچنین رنگ صفحش مشکی است که با برخور..
1,194,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2181-L
ساعت بولگاری زنانه با شماره مدل BBL33S جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. 12 عدد نگین در داخل صفحه کار شده که زیبایی ساعت رو کامل می کند. یک نگین سرخ رنگ زیبا بروی دسته کوک ساعت کار شده که همانند اورجینالش ساخت..
1,285,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-1622-L
ساعت مچی بولگاری(BVLGARI) زنانه با شماره مدل BBL33S از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. رنگ قاب و بند این ساعت زنانه رزگلد هست و همچنین رنگ صفحش زرشکی ا..
1,278,000 تومان
ساعت بولگاری زنانه مدل Bvlgari-2818-L ساعت بولگاری زنانه مدل Bvlgari-2818-L
ناموجود
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2818-L
ساعت مچی زنانه بولگاری که تصویرش را مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب و بند ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و خوبی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت است که در صورت برخورد نکردن با مواد شیمیایی و رنگ بر سالیان سال همچنان رنگ خود را حفظ خواهد..
ساعت مچی عقربه ای زنانه بولگاری مدل Bvlgari-2160-L
ناموجود
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2160-L
ساعت مچی بولگاری(Bvlgari) زنانه با شماره مدل BBL33S جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. صفحه اش صدف هست و دارای 12 عدد نگین در داخل صفحه هست که زیبایی ساعت رو کامل می کند. رنگ قاب ساعت ترکیب رزگلد-نقره ای ه..
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات