دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

ساعت برایتلینگ Breitling

ساعت برایتلینگ خلبانی مردانه سه موتوره Breitling-4322-G
تخفیف ویژه
نمايش 1 تا 47 از 47 (1 صفحه)

ساعت برایتلینگ

ساعت برایتلینگ Breitling

بریتلینگ (Breitling) یک شرکت ساعت ساز سوئیسی در گرنچن، سوئیس است.

این شرکت در سال 1884 توسط لئون بریتلینگ تاسیس شد. بریتلینگ با کورنومتر های با دقت خود که برای صنعت هوایی طراحی کرده است شناخته می شود.

 

تاریخچه ساعت مچی برایتلینگ

درسال 1884 یک ساعت‌ساز به نام لئون بریتلینگ در کارگاه خود در شهر جورا (Jura) سوئیس برای ساخت یک زمان‌سنج دقیق برای کاربردهای علمی و صنعتی مشغول به کار بود.

او بلند پرواز بود، پس ازمدت اندکی از کار متوجه شد که محصول دست‌ساز او نقطه آغاز یک انقلاب درعرصه صنعت هوایی جهان خواهد بود و یک برند لوکس انحصاری در جهان خواهد شد.

اقدامات اولیه او روی کار خود در حالی صورت می‌پذیرفت که پیشتازان عرصه هوایی، اتومبیل و ورزش‌ به شدت به ابزار قابل اطمینان با کارایی خوب نیاز داشتند، بطوریکه آن‌ها درسال 1915 به یک نمونه اولیه ساعت کورنوگراف واکنش خوبی نشان دادند. برای بریتلینگ طولی نکشید تا به انتخاب شماره یک خلبانها تبدیل شود، بطوریکه باعث شد تا بریتلینگ برروی کاربردهای هوایی متمرکز شود.

دسته بندی مرتبط : ساعت اسپرت

قیمت ساعت برایتلینگ 

کورنوگراف خاص برایتلینگ

بریتلینگ در سال 1923 اولین کورنوگراف مستقل خود را ساخت اختراعی که بطور کامل زمان‌های پرواز را نشان می‌داد. در سال 1934 بریتلینگ طرح اولیه خود را مجددا بهبود بخشید، بطوریکه یک ثانیه‌شمار به طرح خود اضافه نمود که امکان بازگشت به نقطه صفر را داشت و بدین ترتیب به کورنوگراف خود یک عملکرد شروع/پایان اضافه نمود بطوریکه تا به امروز به عنوان یک استاندارد صنعتی باقی مانده است.

در دهه سی ، شهرت  خوبی در زمان‌بندی دقیق نصیب شرکت بریتلینگ شد. دلیل آن هم بخاطر یک رابطه بلندمدت با شرکت هواپیمایی رویال ایر بود که این شرکت در جنگ جهانی دوم در پروازهای موفقیت‌آمیز خود از اختراعات بریتلینگ استفاده می‌کرد. سه سال قبل از پایان جنگ شرکت بریتلینگ یکبار دیگر بوسیله زمان‌سنج خود چهره جدیدی به صنعت هواپیمایی بخشید. اولین ساعت مچی این شرکت که به شکل دایره‌ای، ساده و هوشمندانه بود در چارچوبی قرار گرفت که به خلبانان این فرصت را می‌داد تا میزان سوخت مصرفی، سرعت هوا و تبدیل مایل دریانوردی به مایل هوایی را محاسبه نمایند.

ساعت مچی برایتلینگ 

در سال 1952 این تکنولوژی به صورت یک مدل Navitimer تکامل یافت؛ یک قطعه خیلی خاص که مشتری‌های بریتلینگ را تا نیروهای مسلح ایالات متحده آمریکا و خلبانان بسیاری از خطوط هوایی بین‌المللی گسترش داد.

درادامه بریتلینگ ساعتی را ساخت که به معنای ادبی خارج از حد این سیاره بود. در سال 1962 این شرکت با افزودن امکان 24 ساعته در مدل Navitimer مدل Cosmonaute Navitimer را ساخت؛ ساعتی که به صاحبان خود کمک می‌کرد تا بین شب و روز خود تمایز قائل شوند. فضانوردی به نام اسکات کارپندر در طول ماموریت فضایی Aurora 7 بمنظور تشخیص صبح و بعد از ظهر خود از این مدل استفاده کرد.

 خرید ساعت برایتلینگ

درسال 1969 برایتلینگ با اختراع یک کورنوگراف اتوماتیک بزرگترین تحول را در تاریخ ساعت‌سازی سوئیسی ایجاد نمود. این شرکت از تکامل محصول خارق العاده بدست آمده دست برنداشت و آن‌ها تحقیقات خود را گسترش دادند تا راه‌های تضمین قابلیت اطمینان و دقت نتیجه را بدست آورند. این تحقیقات در سال 1985 با معرفی مدل خاص بریتلینگ Breitling Aerospace نتیجه داد که این مدل یک ساعت تیتانیومی سبک وزن با یک کورنوگراف الکترونیکی بود.

 

قیمت ساعت برایتلینگ 

اصل بسیار مهم در تعیین قیمت ساعت های برایتلینگ اصل و های کپی بودن آن ها و همچنین مشخصات آن ها که فاکتورهای مختلفی را شامل می گردد تا این دو مورد را از هم تفکیک کند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه ساعت تک ثانیه قیمت ساعت های مچی برایتلینگ را مشاهده کنید.


سوالات متداول

قیمت ساعت های برایتلینگ اصل از 3300 دلار شروع می شود و قیمت ساعت های برایتلینگ هایکپی از حدوده 1.800.000 تومان شروع می شود. برای مشاهده لیست قیمت بروی سایت تک ثانیه کلیک کنید.

ساعت های برایتلینگ در کشور سوئیس ساخته می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل