دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

🌷 با ثبت نام و عضویت در سایت تک ثانیه از تخفیف ویژه اولین خرید از سایت ما بهره‌مند شوید. 🌷

نحوه ارسال سفارشات به دست مشتریان

نحوه ارسال محصولات

فروشگاه تک ثانیه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شما مشتریان گرامی ارسال تمامی محصولات خود را به سراسر ایران به صورت رایگان انجام میدهد.

 

رویه ارسال کالا در استان تهران:

- اگر آدرس منزل شما داخل مناطق 22 گانه ی تهران باشد سفارش شما توسط پیک فروشگاه ارسال می گردد. در این روش زمان رسیدن کالا به شما معمولا بین 2 الی 6 ساعت از زمان ارسال کالا می باشد.

- در صورتی که آدرس منزل شما در خارج از مناطق 22 گانه ی تهران باشد سفارش شما با پست پیشتاز ارسال می گردد. در این روش زمان رسیدن کالا به شما معمولا بین 1 الی 3 روز کاری از زمان ارسال کالا می باشد.

تبصره: در صورتی که در خارج از مناطق 22 گانه تهران سکونت داشته و تمایل به دریافت هر چه سریعتر سفارش خود دارید، می توانید با پشتیبانی فروشگاه به شماره 0030 4800 - 021 تماس گرفته و هماهنگی های لازمه را جهت ارسال با پیک انجام دهید. (هزینه پیک در این روش به عهده ی خریدار می باشد.)

 

رویه ارسال کالا به شهرستان ها :

- در صورتی که محل سکونت شما شهرستان باشد سفارش شما با پست پیشتاز ارسال می گردد. در این روش زمان رسیدن کالا به شما معمولا بین 1 الی 3 روز کاری از زمان ارسال کالا می باشد.

تبصره: در صورتی که تمایل به دریافت هر چه سریعتر سفارش خود دارید، می توانید با پشتیبانی فروشگاه به شماره 0030 4800 - 021 تماس گرفته و هماهنگی های لازمه را جهت ارسال از طریق تیپاکس و یا ارسال هوایی انجام دهید. (هزینه ارسال هوایی در این روش به عهده ی خریدار می باشد.)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات