دسترسی آسان
محصولات در سبد خرید شما

سیتیزن

برند سیتیزن یکی دیگر از مشهورترین برندهای تولید کننده ساعت مچی در دنیا می باشد.شما عزیزان می توانید خاص ترین،جدیدترین و بهترین ساعت های سیتیزن موجود در بازار ایران را در این صفحه مشاهده فرمایید و از منصفانه ترین قیمت خرید ساعت سیتیزن مورد نظرتان مطلع شوید. در ضمن در صورت خرید هر ساعت سیتیزن موجود در فروشگاه اینترنتی ساعت مچی تک ثانیه از مزایای زیر نیز بهره‌مند می شوید: 7 روز ضمانت بازگشت کالا | جعبه هدیه رایگان | پرداخت در محل در سراسر ایران | تحویل اکسپرس حداکثر 3 روز کاری | پشتیبانی 24 ساعته
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2909-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه سیتیزن که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب و بند ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری با ثباتی که بروی آن انجام شده رنگ کاملا ثابتی دارد. نوع بند ساعت حصیری منعطف می باشد و قفل بند از نوع مگنتی است که براحتی قابل س..
950,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2906-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه  سیتیزن با شماره سریال 3616G که در تصویر نیز مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است که از دقت بالایی برخوردار است. طرح صفحه این مدل چهار موتوره فعال می باشد که از نوع کورنوگراف است و عملکرد این موتور ها بدین شرح می باشد: موتور اصلی که نشانگر زمان است،..
1,090,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2914-S
ساعت مچی زنانه و مردانه سیتیزن که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدلهای VIP این کمپانی ساعت سازی محبوب می باشد. جنس قاب و قفل ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و باتوجه به آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آنها انجام شده رنگ کاملا ثابتی دارند، همچنین جنس بندش از چرم بادوام است. طرح صفحه ساعت تک موتوره ..
820,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2908-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه  سیتیزن با شماره سریال 3616G که در تصویر نیز مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است که از دقت بالایی برخوردار است. طرح صفحه این مدل چهار موتوره فعال می باشد که از نوع کورنوگراف است و عملکرد این موتور ها بدین شرح می باشد: موتور اصلی که نشانگر زمان است،..
1,090,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2903-G
ساعت مچی مردانه سیتیزن با شماره سریال 3616G که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و باثباتی که روی آن انجام شده رنگ کاملا ثابتی دارد. طرح صفحه ساعت چهار موتوره است که از نوع کورنوگراف می باشد و همه موتو..
545,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2769-G
ساعت سیتیزن مردانه ای که در تصویر ملاحظه می کنید از سری Vip کمپانی سیتیزن می باشد. جنس قاب و بند ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری خوبی که بروی قاب و بندش انجام شده، کاملا رنگ ثابت است. رنگ عقربه ها و ایندکس ها با رنگ قاب و بند ساعت هماهنگ شده اند. موتور ساعت از نوع کوارتز کرنوگراف ت..
725,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2791-G
ساعت سیتیزن (Citizen) مردانه با شماره سریال 18141G که تصویرش را ملاحظه می کنید از یک موتور کوارتز تقویم دار برخوردار هست که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و قفل ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آنها انجام شده، رنگشان کاملا ثابت می باشد. البته به این نکته بای..
395,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2311-L
ساعت مچی زنانه سیتیزن که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این ساعت کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. در نگاه اول طرح صفحه خاص آن نظر شما به خود جلب می کند که اصطلاحا به آن صفحه هلالی گفته می شود و عدد های تقویمش قابل مشاهده است. این مدل..
465,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2907-S
ساعت مچی ست مردانه و زنانه سیتیزن که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابتی دارد. طرح صفحه ساعت چهار موتوره است که از نوع کورنوگراف می باشد و کارکرد آنها به ..
1,090,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2367-S
ساعت مچی ست سیتیزن(Citizen) با شماره سریال CZ5553G که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده باعث می شود که این مدل کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت باشد. همچنین جنس بندش از چرم بادوام هست. رنگ قاب..
880,000 تومان
ساعت مچی ست سیتیزن مدل Citizen-2368-S
پرطرفدار
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2368-S
ساعت مچی ست سیتیزن(Citizen) که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و آبکاری خوبی که بروی آن انجام گرفته باعث می شود که رنگ آن کاملا ثابت باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست و عقربه های شب تاب دارد. طرح صفحه اش سه موتوره فعال است که کورنوگراف ..
1,190,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2372-S
ساعت مچی ست سیتیزن(Citizen) که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و آبکاری خوبی که بروی آن انجام گرفته باعث می شود که رنگ آن کاملا ثابت باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست و عقربه های شب تاب دارد. طرح صفحه اش سه موتوره فعال است که کورنوگراف ..
1,190,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2911-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه سیتیزن که تصویرش را نیز مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و باثباتی که بروی آن انجام شده رنگ کاملا ثابتی دارد. این مدل از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک برخوردار است. طرح صفحه ساعت تک موتوره است، ایندکس شماره های ۳ ،۶ ..
980,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2913-S
ساعت مچی زنانه و مردانه سیتیزن که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدلهای VIP این کمپانی ساعت سازی مشهور می باشد. جنس قاب و قفل ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و باتوجه به آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آنها انجام شده رنگ کاملا ثابتی دارند، همچنین جنس بندش از چرم بادوام است. طرح صفحه ساعت چهارموتوره..
1,450,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2755-G
ساعت مچی مردانه سیتیزن VIP با شماره سریال Cz5558 که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است. همچنین از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. عقربه های شب تاب دارد که در محیط های تاریک باعث می شود ساعت به راحتی خوانده شود.  طرح صفحه اش سه موتوره ف..
745,000 تومان
تولید کننده: سیتیزن مدل: Citizen-2912-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه سیتیزن که تصویرش را نیز مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و باثباتی که بروی آن انجام شده رنگ کاملا ثابتی دارد. این مدل از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک برخوردار است. طرح صفحه ساعت تک موتوره است، ایندکس شماره های ۳ ،۶ ..
980,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 61 (4 صفحه)

دسته بندی های برتر

ساعت مچی مردانه ، در فروشگاه اینترنتی ساعت تک ثانیه می‌توانید انواع ساعت‌ها..
ساعت مچی زنانه ، امروزه دیگر خرید ساعت مچی زنانه تنها به منظور دانستن زمان ..
ساعت مچی ست زنانه مردانه ، ضمن تبریک خدمت شما زوج های جوان و تازه عروس داما..
ساعت مچی بچه گانه - اگر استایل فرزندانتان برایتان مهم است و به دنبال یک ساع..
لوازم جانبی ساعت مچی موجود در فروشگاه اینترنتی ساعت تک ثانیه به شرح زی..

جدیدترین مطالب سایت

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات