دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

🌷 اولین ساعت مچیتو با تخفیف بخر  🌹  ثبت نام و دریافت کد 🌷

نوآوری‌های جدید

نوآوری‌های جدید ساعت مچی

۲۰ فوریهٔ بولگاری هفتمین رکورد باریک ترین ساعت را با Octo Finissimo  به ثبت رساند.
YasamanOruji 0 722
بولگاری هفتمین رکورد باریک ترین ساعت را با Octo Finissimo  به ثبت رساند.وقتی صحبت از ساعت سازی فوق العاده نازک به میان می آید، این روزها تعداد کمی از برندها به اندازه بولگاری و به ویژه مجموعه Octo..
۱۶ فوریهٔ سیتیزن تکنولوژی های جدید را ترکیب می کند .
YasamanOruji 0 626
ساعت سیتیزن تکنولوژی های پیشرفته را ترکیب می کندساعت‌های کوارتز برتر Citizen که مدت‌ها فقط در بازار داخلی ژاپن در دسترس بودند، در سال‌های اخیر به آرامی راه خود را به کشورهای خارجی باز کرده‌اند (اگ..
۰۱ فوریهٔ واشرون کنستانتین Traditionnelle Openface تقویم دار را معرفی می کند.
YasamanOruji 0 773
واشرون کنستانتین Traditionnelle Openface تقویم دار را معرفی می کند.یکی از مقرون به صرفه‌ترین ساعت‌های واشرون کنستانتین Traditionnelle اخیراً در رنگ های جدید زیر مجددا تولید شده است. که صفحه نمای..
۲۶ ژانویهٔ ساعت غواصی پرومستر سیتیزن
YasamanOruji 0 659
ساعت غواصی پرومستر سیتیزنسیتیزن که از لحاظ تاریخی بیشتر به خاطر ساعت‌های فوق پیشرفته کوارتز و خورشیدی شناخته شده است، و ساعت هایی دارد که جزو دقیق‌ترین ساعت های ساخته شده تا کنون است ، اخیراً با ساع..
۲۲ ژانویهٔ ساعت سیتیزن سری 8 اتوماتیک
YasamanOruji 0 756
ساعتهای سیتیزن سری 8 اتوماتیکمن تحت تاثیر کالیبر 0200 قرار گرفتم که Citizen اوایل سال از آن رونمایی کرد.  طراحی جدید با یک بند یکپارچه و موتور اتومات توسعه یافته که 6000 دلار آمریکا قیمت دارد. مطمعن..
۲۲ ژانویهٔ امگا Globemaster Facelifted را معرفی کرد.
YasamanOruji 0 295
امگا Globemaster Facelifted را معرفی کرد.ساعت تقویم سالانه Globemaster که در سال 2016 راه اندازی شد، علی رغم طراحی متمایز که ترکیبی از چندین عنصر از ساعت های تاریخی امگا است و یک ساعت پیچیده محسوب..
۲۰ ژانویهٔ امگا از Speedmaster Caliber 321 با رنگ طلایی Canopus رونمایی کرد.
Alioruji 0 234
امگا از Speedmaster Caliber 321 با رنگ طلایی Canopus رونمایی کرد. افتتاحیه Omega برای سال جدید، تفسیری عالی از اولین Speedmaster، Ref.  2915-1 از 1957می باشد که یک برداشت فوق العاده لوکس از نسخه ا..
۱۶ ژانویهٔ تحول در ساعتهای بولگاری
Alioruji 0 225
تحول در ساعتهای بولگاریمجموعه ساعت‌های قبلی بولگاری تأیید می‌کند که ما شاهد احیای ساعت‌ هایی هستیم که در آن طرح‌های جسورانه و شاهکارهای مکانیکی شگفت‌انگیز به زیبایی با سبک ایتالیایی بی‌نظیر اجرا شده..
۱۴ ژانویهٔ زندگی در دنیای مواد سازنده
Alioruji 0 156
زندگی در دنیای مواد سازندهیکی از حوزه های ساعت سازی که در حال تکامل است، استفاده از مواد خاص است.  امروزه، یک فیبر کربن یا حتی یک قاب ساعت سرامیکی ممکن است در مقایسه با طیف هیجان‌انگیز موادی که در س..
۱۱ ژانویهٔ غیرممکن ها در واشرون کنستانتین امکان پذیر است!!
Alioruji 0 233
غیرممکن ها در واشرون کنستانتین امکان پذیر است!! اساساً، هر چه ویژگی های ساعتی بیشتر باشد، بهتر است. البته دشواری این است که در رقابت هایی در میان کلکسیونرها برای به دست آوردن پیچیده ترین مدل ها ..
۱۰ دسامبر ساعت امگا سیمستر جدید برای طرفداران سرسخت جیمز باند
Alioruji 0 480
ساعت امگا سیمستر جدید برای طرفداران سرسخت جیمز باندجشن پنجاهمین سالگرد ساخت فیلم On Her Majesty’s Secret Service...این ساعت با هدف جشن گرفتن پنجاهمین سالگرد فیلم On Her Majesty’s Secret Service ..
۰۷ دسامبر 7 ساعت با صفحه نمایش غیر معمول
Alioruji 0 522
7 ساعت با صفحه نمایش غیر معمولبسیاری از ساعت ها "فقط" زمان را نشان می دهند. اما برای خلاقیت وسعت زیادی وجود دارد ، همانطور که می بینیم در این مجموعه  7 ساعت با صفحه نمایش غیر معمول به نمایش گذاشته..
نمايش 1 تا 12 از 32 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل