ساعتی الهام گرفته شده از مرغ مگس خوار

 Jaquet Droz سابقه طولانی در تولید ساعت های الهام گرفته از حیوانات دارد.  تنها در سال 2021 تا کنون ، این سازنده لوکس از چهار ساعت الهام گرفته از گاو و یک ساعت اژدها رونمایی کرده است ، این ساعت ها  میراث وحشی افسانه ای و واقعی پشت این برند را تشکیل می دهند.  این هفته ، ساعت ساز سوئیسی بار دیگر از این موضوع استفاده می کند ، در حال حاضر Petite Heure Minute Smalta Clara Hummingbird را معرفی می کند.

محصولات مرتبط : ساعت لاکچری

ساعت جدید بیشترین الهام را از مرغ مگس خوار گرفته است و دنباله روی مدلهای ببر Smalta Clara معرفی شده در سال 2018 است. 

مانند ساعت مچی 2018 ، مرغ مگس خوار دارای ویژگی "Smalta Clara" است ، یک تکنیک میناکاری که در زبان فرانسه به آن plique-j-jour نیز می گویند ، که این مارک با ایجاد پنجره های مینیاتوری ساعت های خود را رنگ آمیزی می کند.  این تکنیک قرن ها قدمت دارد ، مارک تجاری معتقد است که منشأ آن به 1500 سال پیش می رسد و با تکنیک های دیگر مانند cloisonné ، champlevé یا  فئوی مشهور متمایز است.

ساعتی الهام گرفته شده از یک پرنده

پلیک-ژور شامل استفاده از مینا بر روی قالب های مخصوص است ، این ساعت با یک صفحه طلا به اندازه ها و اشکال مختلف تقسیم شده است تا شکل این قالب ها را بسازد. سپس هر فضا با رنگهای مختلف مینا پر می شود و دوره های مخصوصی را پشت سر می گذارد تا در نهایت ظاهر دلخواه را ایجاد کند.  هر قطعه مینا منحصر به فرد است ، دارای شفافیتی مانند شیشه های رنگ آمیزی  شده است و آخرین سبک را در توانایی تعامل با نور ، سایه ها و بازتاب ها ارائه می دهد.

محصولات مرتبط : ساعت طلایی

 در مورد مرغ مگس خوار Petite Heure Minute Smalta Clara ، این تصویر نهایی مرغ مگس خوار و پرهای آن است ، در حالی که یک صفحه فرعی کوچک و خارج از مرکز برای نمایش ساعت و دقیقه وجود دارد که تقریباً مانند یک تخم مرغ است.

ساعتی الهام گرفته شده از یک پرنده

این ساعت  آخرین آپدیت مجموعه Jaquet Droz's Petite Heure Minute است ، مجموعه ای ظریف و خلاقانه که بیشتر به خاطر صفحه نمایش پهن، استفاده از فلزات گرانبها و استفاده از جواهر شناخته شده است.  بدین ترتیب ، این ساعت دارای یک قاب 35 میلی متری از جنس طلا است که لبه های آن دارای آب کاری بسیار خوب است و با الماس پوشانده شده است.

یک پیچ در قسمت بالایی ساعت وجود دارد که به جذابیت مدل می افزاید.

ساعتی الهام گرفته شده از یک پرنده

در داخل مرغ مگس خوار ، Jaquet Droz caliber 6150 وجود دارد ، یک موتور اتومات با فرکانس 21،600 vph ، ذخیره انرژی 38 ساعته و فنر تعادل سیلیکون.  وزنه نوسانی پلاتینی با تزیین طلای 18 عیار از طریق یک نمایشگر کوچک قابل مشاهده است ، در حالی که مرغ مگس خوار دیگری این نمایشگر را احاطه کرده است.

 نسخه جدید ساعت Jaquet Droz Petite Heure Minute Smalta Clara Hummingbird به 8 نسخه محدود می شود که هر نسخه 56،400 دلار مشخص شده است.

 

برخی از برندهای موجود در سایت:

ساعت تیسوت

ساعت امگا

ساعت دیزل

ساعت رولکس

برای آشنایی با نحوه خرید از فروشگاه تک ثانیه کلیک نمایید