ساعت مچی 800 میلیونی بابک زنجانی چیست ؟ 

می دانیم که بابک زنجانی، به عنوان یک متهم بزرگ مالی در ایران شناخته شده بود که حجم پرونده های اقتصادی او بسیار بوده است ، اما در این مطلب به هیچ عنوان قصد پرداختن به این امور را نداریم و دانش لازم را نیز در این زمینه نداریم ولی موضوعی که برای تیم محتوای فروشگاه تک ثانیه جذاب بوده و باعث نوشته شدن این مطلب شده ، ارزش مالی ساعت مچی در دست بابک زنجانی بوده است که ما را ترغیب به پیدا کردن مارک و برند این ساعت مچی کرد .

مارک و برند ساعت مچی بابک زنجانی گرانترین ساعت مچی برند پتک فیلیپ مدل 511 است که با قیمتی بیش از 800 میلیون تومان به فروش می رسد

مارک و برند ساعت مچی بابک زنجانی گرانترین ساعت مچی برند پتک فیلیپ مدل 511 است که با قیمتی بیش از 800 میلیون تومان به فروش می رسد . این ساعت مچی محصول سال 1984 شرکت پتک فیلیپ سوییس است که در ایران هم بسیار کم یافت می شود و معمولا این گونه ساعت ها به سفارش مستقیم افراد ساخته می شود و دارای شناسنامه منحصر به فرد شخص سفارش دهنده را دارد و حتی برخی از  قطعات آن دستی ساخته می شوند . 

برند پتک فیلیپ 

این برند با توجه به توانایی در ساخت ساعت های بسیار گران قیمت و پیچیده به عنوان پادشاده ساعت مچی شناخته می شود و جواهرات کار رفته در ساعت های خود از دلایل اصلی گران بودن ساعت هایش است . 

برخی از محصولات ساعت مچی پتک فیلیپ

ساعت اتوماتیک پتک فیلیپ مرانه مدل Patek-3103-G

ساعت مردانه پتک فیلیپ مدل Patek-2637-G

ساعت مچی ست پتک فیلیپ مدل Patek-3010-S

 

مقالات مرتبط : 

نحوه تنظیم ساعت GMT دار

ساعت ضد آب چقدر زیر آب مقاوم است ؟

7 نکته در نگهداری از ساعت مچی

ساعت ست عروس و داماد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید از فروشگاه تک ثانیه کلیک نمایید