دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

🌷 اولین ساعت مچیتو با تخفیف بخر  🌹  ثبت نام و دریافت کد 🌷

تاریخچه ساعت‌سازی

تاریخچه ساعت‌سازی

۱۴ ژانویهٔ تاریخچه رولکس در ایران
YasamanOruji 0 314
تاریخچه رولکس در ایرانبرندهایی مانند پتک فیلیپ Patek Philippe و ای پی Audemars Piguet علیرغم شهرت جهانی طولانی مدتشان، برای مصرف کننده ایرانی، حتی در میان اقشار مرفه جامعه، نسبتاً جدید هستند - رولکس..
۰۵ دسامبر 5 ساعتی که سزاوار تولید مجدد هستند.
Alioruji 0 508
5 ساعتی که سزاوار تولید مجدد هستند.از زمان احیای ساعت‌های مچی مکانیکی در دهه 1990، برندها مشتاق هستند تا برخی از مدل‌های موفق گذشته خود را مجدداً عرضه کنند.  این کاملاً منطقی است، زیرا برخی از مارک ..
۰۳ دسامبر 5 ساعت قدیمی زیر 4000 دلار
Alioruji 0 441
5 ساعت قدیمی زیر 4000 دلار مانند خودروهای قدیمی، برخی از ساعت‌های موجود حتی اگر کمی استفاده شده باشند، باز هم بسیار ارزش خرید دارند.  متأسفانه برای برخی از برندها ، در هنگام فروش، قیمت ساعت ها می تو..
۳۰ نوامبر 5 حقیقتی که باید در مورد تگ هویر بدانید.
Alioruji 0 345
5 حقیقتی که باید در مورد تگ هویر بدانید. TAG Heuer یکی از برجسته ترین مارک های ساعت مچی لوکس در جهان است که سابقه قوی نوآوری ، ارتباطات عمیق با زمان بندی ورزشی و مسابقات اتومبیل رانی را ارائه می د..
۲۵ نوامبر هشت ساعت‌ خلبانی تاریخی IWC
Alioruji 0 383
هشت ساعت‌ خلبانی تاریخی IWC1. اولین ساعت IWC در آسمان (1896)این ساعت جیبی، با قاب طلای زرد 14 عیار و حاوی موتور Calibr53 ساخت IWC (بدون شماره مرجع رسمی) توسط IWC در دسامبر 1896 به خرده‌فروش IW..
۲۸ اکتبر مردی که پشت برند جورج گراهام بود.
Alioruji 0 555
مردی که پشت برند جورج گراهام بود:شانزده سال پیش ، دو مرد جوان که در شهر ساعت سازی سوئیسی La Chaux-de-Fonds متولد و بزرگ شده بودند و در صنعت ساعت کار می کردند با این ایده که برند ساعت خود را به راه..
۲۶ اکتبر 8 لحظه مهم در تاریخ ساعت مچی
Alioruji 0 463
8 لحظه مهم در تاریخ ساعت مچیامروزه معمول است که ما ساعت مچی خود را روی مچ دست خود می بندیم ، اما  در حدود 100 سال پیش این  داستان متفاوت بود.  جنگ جهانی اول ، که در سال 1914 شروع شد و در سال 1918 ..
۲۳ اکتبر 8 ساعت خلبانی تاریخ IWC
Alioruji 0 570
8 ساعت خلبانی تاریخ IWC IWC Schaffhausen تعدادی مدل جدید به مجموعه ساعت های خلبانی خود اضافه کرد، که میراث طولانی و مشهور این برند را به عنوان تامین کننده ساعت برای خلبانان ادامه می دهد در اینجا ،..
۰۹ اکتبر تاریخچه پاتک فیلیپ ناتیلوس
Alioruji 0 558
تاریخچه ساعت پاتک فیلیپ ناتیلوسپاتک فیلیپ، Nautilus را در سال 1976 معرفی کرد.از آن زمان ، این ساعت به یکی از پرطرفدارترین ساعت های جهان تبدیل شد. در این مقاله ، ما سیر تکاملی Nautilus را در ..
۰۳ اکتبر 7 نکته  برجسته در تاریخچه ساعت غواصی
Alioruji 0 523
7 نکته  برجسته در تاریخچه ساعت غواصیدر ابتدا ، ساعتهای غواصی صرفا برای غواص ها کاربرد داشت، اما امروزه آنها دارای چیزهای دیگری هستند: اظهارات مد ، مکالمه ، همراهانی برای سفر به ساحل یا استخر، که آنه..
۰۱ اکتبر 5 نکته درباره امگا
Alioruji 0 495
5 نکته درباره امگادر پنجاهمین سالگرد فرود آپولو 11 بر روی ماه ، احتمالاً در مورد اولین ساعت مچی که بر روی ماه پوشیده شده ، امگا Speedmaster Professional ، بسیار شنیده اید. اما چیزهای بیشتری در مور..
۱۶ سپتامبر تکامل ساعت مچی مردانه: راهنمای دهه به دهه
Alioruji 0 448
تکامل ساعت مچی مردانه: راهنمای دهه به دههجنگ جهانی اول همزمان با پیشرفت ساعت مچی بود.  در هر دهه بعدی طرح های جدید و قابل توجهی ارائه شد. در اینجا نکات برجسته ما از ابتدای قرن بیستم تا به امروز..
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
موبایل