بررسی ساعت جی شاک G-Shock Full Metal Red Lion GMW B5000RD-4

مجموعه G-Shock Full Metal ، از زمان عرضه در سال 2018 ، در بین رسانه ها و مصرف کنندگان یک اتفاق بزرگ بوده است.  این مجموعه از همان ابتدا به میزان قابل توجهی رشد کرده است و اکنون انواع مختلفی از ساعت های دارای روکش فولادی و تیتانیومی را شامل می شود ، با رنگ هایی از جمله تمام استیل ، مشکی ، آبی و سبک های رزین و فلز یکپارچه.

بررسی ساعت G-Shock Full Metal Red Lion GMW B5000RD-4

 به طور کلی ، نگاه من به G-Shocks ساعت هایی با طراحی کلاسیک است: این مدل یک ساعت خوب است که خوب کار می کند و هدف مورد نظر خود را برآورده می کند.

دسته بندی مرتبط : ساعت دیجیتالی 

در این مورد ، هدف در نظر گرفته شده ارائه یک سبک و عملکرد آشنا و دیجیتالی است ، اما در یک قاب فلزی محکم تر و بهتر از پیشنهادات سطح اول G-Shock. 

علاوه بر این ، در رنگ قرمز یونی آن ، این ساعت می تواند با ظاهری شیک به نظر برسد.

بررسی ساعت G-Shock Full Metal Red Lion GMW B5000RD-4

قاب 49.3 × 43.2 میلی متری روی مچ دست با ضخامت 13 میلی متر قرار دارد. 

شکل چهار گوش متمایز آن و صفحه نمایش دیجیتالی با طرح آجری ، مستقیماً به طراحی نمادین DW5000C از 1983 گوش می دهد ، که البته به عنوان اولین G-SHOCK شناخته می شود ، که الهام بخش طراحی سری فول فلز است. 

رنگ قرمز مایل به بنفش نام "یون قرمز" را برای مدل ارائه می دهد ، و قاب  آن دارای سطحی نا صاف با نقش های برجسته G-Shock است. 

بقیه بدنه یک طراحی ساده را انتخاب می کند و فقط کمی کنتراست بر روی اتصالات بند فلزی یکپارچه دارد.

تولیدکننده مرتبط : ساعت کاسیو 

بررسی ساعت G-Shock Full Metal Red Lion GMW B5000RD-4

بر روی مچ دست ، وزن زیاد ساعت قابل توجه است.

 فلز به آن احساس ظریف تری می بخشد، با وجود این  ساعت هنوز محکم است ، با ساختاری که به نظر می رسد سخت و آماده هر کاری است. 

شایان ذکر است که شماره سریال مدلی که من برای مرجع استفاده کردم GWM5610-1 با رزین کامل است که ساعت ورزشی معمولی است و در مقایسه با این مدل ، یون قرمز به طور قابل توجهی سنگین تر است (96  گرم در مقابل 52 گرم) ، و ظاهری رسمی تر در مقایسه با مدل کلاسیک دارد و همچنین طراحی فوق العاده سختی دارد و همانطور که از ساختار فلزی آن آشکار است ، دارای قاب پشتی محکمی است. 

بررسی ساعت G-Shock Full Metal Red Lion GMW B5000RD-4

این ساعت به طور استاندارد بر روی بند فولادی قرار می گیرد ، که به نسبت بدنه ساعت محکم تر است.

 فلز آن استاندارد و کاملاً راحت است و با زیبایی بقیه قسمت های ساعت ها مطابقت دارد ، بنابراین چیزی برای دوست نداشتن این سبک ساعت وجود ندارد.

بررسی ساعت G-Shock Full Metal Red Lion GMW B5000RD-4

 ویژگی های ساعت بر روی صفحه نمایش برای هر طرفدار G-Shock آشنا خواهد بود ، زیرا صفحه نمایش دیجیتالی با الگوی آجری با الهام از نوع قدیمی همراه با نوشته ها ، توصیف کننده ها و نشانگرهای مختلف استاندارد این برند احاطه شده است.

 ساعت Red Ion دارای موارد جذاب بسیاری از جمله اتصال بلوتوث است که به آن اجازه می دهد از طریق برنامه G-Shock به تلفن هوشمند متصل شود ، فناوری Multi-Band 6 Atomic Timekeeping ، 1/100 ثانیه  کرونومتر ، چراغ LED برای خوانایی در شب ، علائم زمان جهانی ، چهار زنگ هشدار روزانه و یک تایمر شمارش معکوس.

دسته بندی مرتبط : ساعت دیجیتالی 

 ساعت ضد آب تا عمق 200 متری است و نیز با استفاده از فناوری مشخصه "Tough Solar" تغذیه می شود و به شما امکان می دهد تا زمانی که به طور مرتب و مکرر در معرض منابع نوری قرار می گیرد تقریباً به طور نامحدود کار کند.

بررسی ساعت G-Shock Full Metal Red Lion GMW B5000RD-4

به طور کلی ، Red Ion با 600 دلار به طرفداران G-Shock یک ساعت مچی محکم و قابل توجه ارائه می دهد که تقریبا دارای تمام بهترین فناوری ها و عناصر طراحی کلاسیک است.

البته رنگ قرمز تند به ندرت با لباسهای معمولی ست می شود که از نظر من به عنوان یک ساعت روزمره اونقدرها هم کاربردی نیست.