دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

ساعت مچی

ساعت مچی

به نظر شما بهترین ساعت مچی برای شما کدام است و چگونه می توان ساعت مچی خود را با لباسهایتان ست کنید؟

اگرچه مدلهای مختلفی از ساعتهای مچی در بازار وجود دارد اما شما برای خوش تیپ شدن، نمی‌توانید هرکدام را که بخواهید استفاده کنید. شما به عنوان یک فرد خوش تیپ باید بدانید چه ساعتی برای چه موقعیتی مناسب است.

این قدرت یک ساعت مچی است، ساعت می تواند تیپ شما رو کامل یا خراب کند.

اکثر آقایان ترجیح می‌دهند که بیش از یک ساعت داشته باشند تا بتوانند برای ست کردن تیپشان، از ساعت مناسب استفاده کنند و با توجه به این نکته که ساعتهای مچی هر کدام برای اهداف خاصی طراحی شدند حال باید ببینیم کدام ساعت در چه جایی باید استفاد شود.

جنس و رنگ کفش و کمربند شما معیار خوبی برای انتخاب یک ساعت مچی مناسب است. اگر کفشها و کمربند شما مشکی باشند بهتر است ساعت مچی هم مشکی باشد؛ به همین منوال، کفش و کمربند قهوه ای هم ساعت مچی قهوه ای را می‌طلبد. درضمن ساعت مچی با بند نقره ای یا طلایی نیز با هررنگی قابل ست شدن است.

مشکی معمولا رسمی تر از سایر رنگهاست، اما این دلیلی نمی‌شود که انتخاب اولتان باشد. گاهی ممکن است رنگ قهوه ای برای کفشها انتخاب بهتری باشد. ساعت‌هایی با بندهای قابل تعویض در اینجا بدرد شما می‌خورد. چون دستتان بازتر است و می‌توانید توازن بهتری را برقرار سازید.

شما عزیزان می‌توانید با خرید محصولات مورد نظرتان از فروشگاه اینترنتی ساعت تک ثانیه از مزایای 7 روز ضمانت بازگشت، یکسال گارانتی موتور، جعبه هدیه رایگان، پرداخت درب منزل در سراسر ایران، تحویل اکسپرس حداکثر 48 ساعت کاری و پشتیبانی 24 ساعته همکاران ما بهره مند شوید.

تولید کننده: رومانسون مدل: Romanson-3333-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه رومانسون با رفرنس 17093 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و قفل این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می..
2,214,000 تومان
تولید کننده: رومانسون مدل: Romanson-3332-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه رومانسون با رفرنس 16080 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و قفل این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می..
2,214,000 تومان
ساعت هابلوت مردانه مدل Hublot-2536-G ساعت هابلوت مردانه مدل Hublot-2536-G
پرطرفدار
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2536-G
ساعت مچی مردانه هابلوت(Hublot) که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) این کمپانی می باشد. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب اش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شد..
1,575,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3470-G
ساعت مچی عقربه ای هابلوت مردانه سه موتوره مدل کلاسیک فیوژن:ساعت مچی مردانه هابلوت که تصاویرش را می بینید از سری مدل Classic Fusion Orlinski  این کمپانی می باشد که با طراحی شکل قاب هندسی چند ضلعی، نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این ساعت هابلوت منحصربفرد در رنگ های متنوع طراحی شده اس..
1,460,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3471-G
ساعت مچی عقربه ای هابلوت مردانه سه موتوره کلاسیک فیوژن Hublot-3471-Gساعت مچی مردانه هابلوت که تصاویرش را می بینید از سری مدل Classic Fusion Orlinski  این کمپانی می باشد که با طراحی شکل قاب هندسی چند ضلعی، نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این ساعت هابلوت منحصربفرد در رنگ های متنو..
1,460,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3446-G
ساعت هابلوت مردانه سه موتوره کرنوگراف Hublot-3446-Gساعت مچی مردانه هابلوت با رفرنس Hublot582888 که تصاویرش را می بینید از سری "کلاسیک فیوژن" این کمپانی می باشد که به اشتباه در ایران بهش مدل "بیگ بنگ" می گویند در حالی که مدل بیگ بنگ با این مدل فرق دارد. این ساعت هابلوت در سایز..
1,250,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3326-G
ساعت مچی مردانه هابلوت که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل "کلاسیک فیوژن" این کمپانی ساعت ساز سوئیسی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و قفل این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که ب..
1,202,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2919-S
ساعت مچی ست مردانه و زنانه هابلوت که در تصویر نیز مشاهده می کنید از سری مدل Classic Fusion این کمپانی ساعت سازی می باشد. این مدل یکی از شاهکارهای صنعت ساعت سازی می باشد که در رنگ های متنوعی طراحی و تولید شده است. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب و قفل این مدل از بهترین ..
2,399,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2843-L
ساعت هابلوت یا هوبلو زنانه که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. این ساعت مچی از سری مدل "کلاسیک فیوژن" کمپانی هابلوت می باشد که طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان پیدا کرده است. جنس قاب و قفل ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری خوبی که بروی آ..
1,782,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3234-L
ساعت مچی زنانه هابلوت که مشاهده میکنید از سری مدل "کلاسیک فیوژن" این کمپانی می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار است. جنس قاب و قفل این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده است، کاملا رنگ ثابت است. همچنین جنس بندش از رابر مقاوم می باشد. طرح..
1,783,000 تومان
ساعت هابلوت دورنگین زنانه مدل Hublot-2918-L ساعت هابلوت دورنگین زنانه مدل Hublot-2918-L
پرطرفدار
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2918-L
ساعت مچی زنانه هابلوت یا هوبلو که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل Classic Fusion این کمپانی ساعت سازی می باشد. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد.جنس قاب و قفل این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آنها انجام شده رنگ کاملا ثابتی دا..
1,761,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2539-G
ساعت مچی مردانه هابلوت(Hublot) که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) این کمپانی می باشد. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب اش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شد..
1,657,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-2822-G
ساعت مچی کاسیو مردانه  با رفرنس AE-1300WH-8AVDF که در تصویر نیز مشاهده می کنید یک ساعت دیجیتالی است که علاوه بر نشان دادن زمان قابلیت های دیگری نیز دارد که به آنها می پردازیم: دارای چراغ، دارای ساعت جهانی، دارای آلارم، دارای تقویم کامل و نشانگر am/pm. استایل این ساعت اسپرت است و برای تیپ ه..
1,000,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2720-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-100GD که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
612,000 تومان
تولید کننده: دیزل مدل: Diesel-2705-G
ساعت مچی مردانه دیزل(Diesel) با شماره سریال DZ-7312 با اسم “دیزل هفت موتوره” در بازار ایران شناخته می شود. این ساعت مچی اسپرت جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده است که با توجه به آبکاری خوبی که بروی قاب و بندش انجام شده، کاملا رنگ ثابت هست. طرح صفحه این ساعت..
1,937,000 تومان
تولید کننده: کاسیو مدل: Casio-G-Shock-2717-G
ساعت مچی مردانه کاسیو (casio) با شماره سریال GA-110LN که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب “جی-شاک” شرکت کاسیو می باشد. جنس قاب و بند این مدل از رزین ضدحساسیت ساخته شده است. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز(باتری) ژاپنی درجه یک برخوردار هست. نوع صحفه ساعت دو زمانه است..
613,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: ساعت مردانه تیسوت 1853 کرنوگراف Tissot-3576-G
ساعت تیسوت مردانه سه موتورهTissot-3576-G:ساعت تیسوت مردانه ای که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل T461 این کمپانی ساعت ساز با قدمت سوئیسی می باشد. این ساعت تیسوت سه موتوره است و هر سه موتورش فعاله که از نوع کرنوگراف می باشد و با استفاده از دکمه های استارت و استپی که در بالا و پایین د..
1,313,000 تومان
ساعت مردانه تگ هویر مدل Tag-3227-G ساعت مردانه تگ هویر مدل Tag-3227-G
پرطرفدار
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-3227-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر(Tag Heuer) که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل Mercedes-Benz SLS می باشد. این ساعت تگ-هویر از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک برخوردار است که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و قفل این ساعت از بهترین نوع استیل(316L) ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که ب..
1,615,000 تومان
تولید کننده: پورشه دیزاین مدل: Porsche-3423-G
ساعت مچی پورشه که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی برخوردار است که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و قفل این ساعت پورشه از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد(جهت اطمینان خاطر شما یکسال ضمانت رنگ ن..
1,608,000 تومان
تولید کننده: ورساچه مدل: Versace-3286-G
ساعت مچی مردانه ورساجه (Versace) با شماره سریال 27C1157109G که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت..
1,727,000 تومان
تولید کننده: اسمارت واچ مدل: SmartBracelet-3432-G-L
ساعت هوشمندی که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل T80 اسمارت واچ ها می باشد. این ساعت هوشمند در سه رنگ طراحی شده است و با توجه به سایز متوسط آن، قابل استفاده هم برای خانم ها و هم آقایان می باشد. این اسمارت واچ دارای قابلیت های مهم و کاربردی است که به آنها اشاره می کنیم: قابلیت اتصال به سیستم عامل ه..
834,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3048-G
ساعت مچی مردانه هوبلو که در تصویر مشاهده می کنید از سری محبوب "کلاسیک_فیوژن" این کمپانی ساعت سازی لوکس می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک که ساخت شرکت میوتا است، بهره می برد و از دقت بسیار بالایی برخوردار است. جنس قاب این ساعت از سرامیک و بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری..
1,227,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2723-G
ساعت مچی مردانه هابلوت با شماره سریال 582888 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده است، همچنین جنس بندش از رابر انعطاف پذیر و مقاوم هست. رنگ قاب آن رزگلد هست و رنگ بند و صفحه اش قهوه ای است که با هم ست شده اند. طر..
1,218,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2540-G
ساعت مچی مردانه هابلوت(Hublot) که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) این کمپانی می باشد. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب اش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شد..
1,657,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2535-G
ساعت مچی مردانه هابلوت(Hublot) که در تصویر مشاهده می کنید جدیدترین مدل از سری کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) این کمپانی می باشد. این ساعت اسپورت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب اش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده کام..
1,657,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3137-G
ساعت مچی مردانه هوبلو یا هابلوت که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب "کلاسیک فیوژن" این کمپانی لوکس ساعت سازی می باشد. اولین چیزی که در نگاه اول، این ساعت نظر شما را به خود جلب می کند صفحه ساده و بدون ایندکس آن می باشد که خلاقانه طراحی شده و جلوه زیبایی را خلق کرده است. ای..
1,212,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3602-G
ساعت /Hublotهابلوت مردانه سه موتوره کرنوگرافHublot-3602-G:ساعت مردانه هابلوت که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب کلاسیک فیوژن می باشد. این ساعت هوبلو سه موتوره فعال است که سه موتوره از نوع کرنوگراف می باشد. دقت کنید که بالاترین کیفیت ساعت های هابلوت سه موتوره باید سه موتوره کرنوگراف باشد..
1,155,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: ساعت مچی هابلوت مردانه Hublot-3710-G
ساعت مچی هابلوت مردانه سه موتوره مدل کلاسیک فیوژن Hublot-3710-G:ساعت مچی مردانه هابلوت که تصاویرش را می بینید از سری مدل Classic Fusion Orlinski  این کمپانی می باشد که با طراحی شکل قاب هندسی چند ضلعی، نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این ساعت هابلوت منحصربفرد در رنگ های متنوع طراحی ش..
1,349,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3472-G
ساعت مچی هابلوت مردانه سه موتوره:ساعت مچی مردانه هابلوت که تصاویرش را می بینید از سری مدل Classic Fusion Orlinski  این کمپانی می باشد که با طراحی شکل قاب هندسی چند ضلعی، نگاه هر بیننده ای را به سمت شما جلب می کند. این ساعت هابلوت منحصربفرد در رنگ های متنوع طراحی شده است. این ساعت هابلوت، سه..
1,460,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: ساعت مچی های کپی هابلوت Hublot-3508-G
ساعت هابلوت مدل  HUBLOT BIG BANG SANG BLEU II:این ساعت هابلوت از سری "بیگ بنگ سانگ بلو دو"(Big Bang Sang Bleu ii) این کمپانی می باشد. این مدل ساعت هابلوت سری جدید Big Bang Sang Bleu I  هست که در ایران به هابلوت عنکبوتی معروف است. ساعت هابلوت Big Bang Sang Bleu ii در سال 2020 ..
3,519,000 تومان
ساعت مچی هابلوت کلاسیک فیوژن ست Hublot-3325-S ساعت مچی هابلوت کلاسیک فیوژن ست Hublot-3325-S
پرطرفدار
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3325-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه هابلوت که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل "کلاسیک فیوژن" این کمپانی ساعت ساز سوئیسی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب و قفل این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با..
2,410,000 تومان
ساعت مچی هابلوت کرنوگراف مردانه مدل Hublot-3118-G ساعت مچی هابلوت کرنوگراف مردانه مدل Hublot-3118-G
پرطرفدار
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3118-G
ساعت مچی مردانه هوبلو که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل "کلاسیک فیوژن" این کمپانی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد و کاملا دقیق کار می کند. جنس قاب این ساعت از بهترین نوع استیل 316L ساخته شده است. همچنین جنس بندش نیز رابر است. طرح صفحه اش سه موتوره فع..
1,194,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2923-G
ساعت مچی مردانه هوبلو که تصویرش را مشاهده می کنید از سری مدل کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) این کمپانی ساعت سازی لوکس می باشد. ساعت های هوبلو بخاطر طراحی منحصربفردش طرفداران زیادی را در کشورمان پیدا کرده است. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته ..
1,194,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2916-L
ساعت مچی زنانه هابلوت یا هوبلو که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل Classic Fusion این کمپانی ساعت سازی می باشد. فکر نمیکنم فروشگاه ساعت فروشی پیدا کنید و هابلوت نداشته باشد، هابلوت با طراحی های خاص و بینظیرش دوستداران ساعت را شیفته خودش کرده است. این مدل جنس قاب و قفلش از بهترین نوع استیل ساخته شد..
1,194,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-3131-G
ساعت مچی مردانه هوبلو یا هابلوت که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل محبوب کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) این کمپانی لوکس ساعت سازی می باشد. اولین چیزی که در نگاه اول، این ساعت نظر شما را به خود جلب می کند صفحه ساده و بدون ایندکس آن می باشد که خلاقانه طراحی شده و جلوه زیبایی را خلق کرده است. این..
1,208,000 تومان
تولید کننده: هابلوت مدل: Hublot-2920-S
ساعت مچی ست زنانه و مردانه  هوبلو  که تصویرش را مشاهده می کنید از سری مدل کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) این کمپانی ساعت سازی لوکس می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب آن از ترکیب سرامیک ضدخش و بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و باثباتی که..
2,395,000 تومان
نمايش 1 تا 36 از 835 (24 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات