دسترسی آسان
محصولات در سبد خرید شما

ساعت مچی زنانه

ساعت مچی زنانه

ساعت مچی زنانه ، امروزه دیگر خرید ساعت مچی زنانه تنها به منظور دانستن زمان نیست بلکه ساعت مچی به عنوان بخش مهمی از پوشش شما می باشد و می تواند جلوه ی خاصی به استایل شما بدهد.

در فروشگاه اینترنتی ساعت تک ثانیه تنوع وسیعی از ساعت های مچی زنانه اسپرت ، مجلسی ، لوکس و ... در دسته بندی های دیجیتال و عقربه ای برای شما گردآوری شده است. و شما عزیزان می توانید از خصوصیات و قیمت ساعت زنانه مورد نظر خود مطلع شوید.

شما عزیزان می‌توانید با خرید محصولات مورد نظرتان از فروشگاه اینترنتی ساعت تک ثانیه از مزایای 7 روز ضمانت بازگشت، یکسال گارانتی موتور، جعبه هدیه رایگان، پرداخت درب منزل در سراسر ایران، تحویل اکسپرس حداکثر 48 ساعت کاری و پشتیبانی 24 ساعته همکاران ما بهره مند شوید.

تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2181-L
ساعت بولگاری زنانه با شماره مدل BBL33S جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. 12 عدد نگین در داخل صفحه کار شده که زیبایی ساعت رو کامل می کند. یک نگین سرخ رنگ زیبا بروی دسته کوک ساعت کار شده که همانند اورجینالش ساخته شده است...
585,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2229-L
ساعت مچی زنانه بولگاری(BVLGARI) با شماره سریال BBL33S دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قاب و بند این ساعت مچی از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب این ساعت طلایی و رنگ بندآن ترکیب طلایی-نقره ای هست. همچنین رنگ صفحش مشکی است که با برخورد نور به ص..
545,000 تومان
تولید کننده: بولگاری مدل: Bvlgari-2241-L
ساعت مچی بولگاری(BVLGARI) زنانه با شماره سریال BBL33S دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قاب و بند آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب این ساعت زنانه طلایی و رنگ بند آن از ترکیب دو رنگ طلایی و نقره ای هست و همچنین رنگ صفحش سفید صدفی است. یک نگ..
565,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: Tissot-1467-L
ساعت مچی زنانه تیسوت با شماره مدل T035627A جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. رنگ قاب و بند این مدل نقره ای و رنگ صفحه اش مشکی است. این ساعت زنانه از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه برخوردار هست. همچنین شمارنده تقویم دارد. قط..
445,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: Tissot-1731-L
ساعت مچی زنانه تیسوت با شماره مدل T099.407.16.037 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب و بندش طلایی هست و رنگ صفحش ترکیب دو رنگ مشکی و سفید صدفی است. ثانیه شمار آن به صورت زیرثانیه داخل صفحه قرار..
395,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: Tissot-1736-L
ساعت مچی زنانه تیسوت که در تصویر مشاهده می کنید قاب و بندش تماما از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و کاملا ضد حساسیت می باشد. این ساعت زنانه دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست و شمارنده تقویم نیز دارد. دور قاب این مدل یک ردیف نگین مخراج کار شده که همچون جواهر بروی مچ دست می درخشد..
565,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: Tissot-1854-L
ساعت مچی زنانه تیسوت با شماره  مدل S1247L از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب و بند این مدل از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب و بند این ساعت زنانه تماما نقره ای هست و رنگ صفحش سفید صدفی می باشد. قطر صفحش 34 میلی متر هست و شیشه ضد خش..
375,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: Tissot-1855-L
ساعت مچی زنانه تیسوت که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی برخوردار هست، جنس قاب و بند این مدل از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و کاملا ضد حساسیت می باشد. رنگ قاب و بند ساعت از ترکیب دو رنگ طلایی و نقره ای تشکیل شده است و رنگ صفحش سفید صدف هست. نگین های مخراج کار شده در دور..
445,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: Tissot-1875-L
ساعت مچی زنانه تیسوت(TISSOT) با شماره مدل T094210A از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک(شرکت میوتا) برخوردار هست. جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و آبکاری خوب و تمیزی روی آن انجام شده است که باعث می شود این مدل کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت باشد. رنگ قاب و بندش رزگلد و رنگ صفحه اش سفید صدفی می ..
445,000 تومان
تولید کننده: تیسوت مدل: Tissot-1876-L
ساعت مچی زنانه تیسوت(TISSOT) با شماره مدل T094210A از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک(شرکت میوتا) برخوردار هست. جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و آبکاری خوب و تمیزی روی آن انجام شده است که باعث می شود این مدل کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت باشد. رنگ قاب اش رزگلد و رنگ بندش از ترکیب 2رنگ رزگلد ..
445,000 تومان
تولید کننده: دنیل ولینگتون مدل: Daniel-2041-L
این مدل ساعت مچی زنانه دنیل ولینگتون، قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده است و دارای یک موتور کوارتز با کیفیت ژاپنی هست. قطر قابش 32 میلی متر هست که سایز متوسط زنانش می باشد(سایز کوچک آن 28 میلی متر است). رنگ صفحش مشکی و رنگ قاب و بندش نقره ای هست،شیشه معدنی مقاومی دارد و ضد اب 3ATM می باشد. ا..
395,000 تومان
تولید کننده: دنیل ولینگتون مدل: Daniel-2215-L
ساعت مچی زنانه دنیل ولینگتون با شماره مدل 01050678529 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و ضد حساسیت می باشد. نوع بند این ساعت زنانه حصیری هست و قابل سایز شدن به اندازه های مختلف می باشد. رنگ قاب و بند آن نقره ای و رنگ صفحش ..
395,000 تومان
تولید کننده: دنیل ولینگتون مدل: Daniel-2230-L
ساعت مچی زنانه دنیل ولینگتون که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد. نوع بند این مدل حصیری می باشد که به راحتی قابلیت سایز شدن به اندازه های..
395,000 تومان
تولید کننده: دیزل مدل: Diesel-1629-L
ساعت مچی زنانه دیزل با شماره مدل DZ5473 جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است. قلب تپنده آن یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. رنگ قاب آن رزگلد و رنگ بند و صفحش ترکیب دو رنگ مشکی و رزگلد می باشد. دارای عقربه های شب تاب است و قطر صفحه اش 38 میلی متر می باشد. قفل بند آن از نو..
395,000 تومان
تولید کننده: دیزل مدل: Diesel-1631-L
ساعت مچی زنانه دیزل با شماره مدل DZ5473 جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است. قلب تپنده آن یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. رنگ قاب و بند آن طلایی و رنگ صفحش مشکی می باشد. دارای عقربه های شب تاب است و قطر صفحه اش 38 میلی متر می باشد. قفل بند آن از نوع قفل کلیپسی ضامن دار..
395,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2036-L
در نگاه اول نگین های داخل صفحه که با ردیف های منظمی در کنار هم قرار گرفته اند نظر شما را به خود جلب می کنند همچنین ترکیب رنگ رزگلد عقربه ها و اندکس ها با رنگ مشکی صفحه زیبایی ساعت رو دو چندان می کند.این مدل ساعت مچی زنانه رادو جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده است و دارای شیشه معدنی مقا..
425,000 تومان
نمايش 177 تا 192 از 515 (33 صفحه)

جدیدترین مطالب سایت

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات