دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

رادو

ساعت مچی رادو

رادو یک شرکت ساعت سازی لوکس سوئیسی است که در منطقه Lengnau سوئیس است. نوآوری در طراحی و مواد مورد استفاده اولویت‌های مهم در ساعت های مچی رادو است.

این شرکت که در سال ۱۹۱۷ تاسیس شده بود،‌ توانست اولین ساعت مچی ضدخش (دایا استار- ۱۹۶۲) را به جهان عرضه کند. کارخانه‌ی تولید موتور ساعت مچی اسکلاپ واقع در لنگنا (Lengnau) سوئیس تاسیس شد.

مشاهده ادامه مطلب

تولید کننده: رادو مدل: Rado-3393-G
ساعت مچی رادو مردانه با شماره رفرنس 160.0282.3 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب ساعت از استیل و بند آن از ترکیب استیل و سرامیک ساخته شده است و بخاطر آبکاری خوبی که بروی قسمت های استیل انجام شده کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه س..
844,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2763-G
ساعت مچی مردانه رادو مدل Jubile با شماره سریال 160.0282.3 که در تصویر مشاهده می کنید یکی از مدل های محبوب شرکت رادو هست که در طرح و رنگ های مختلفی تولید شده است. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی برخوردار است، جنس قاب ساعت از استیل و جنس بندش از ترکیب استیل و سرامیک ساخته شده است. قفل ..
886,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: ساعت مچی مردانه های کپی Rado-3479-G
ساعت رادو سه موتوره مردانه CENTRIX سه موتوره Rado-3479-Gساعت رادو مردانه سه موتوره که در تصویر می بینید از سری مدل CENTRIX این کمپانی می باشد. این ساعت مردانه سه موتوره است و هر سه تا موتورش فعال است که از نوع کرنوگراف می باشد. این مدل ساعت مردانه رادو یکی از محبوب ترین مدلهای این شرکت می ب..
1,280,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2764-G
ساعت مچی مردانه رادو مدل Jubile با شماره سریال 160.0282.3 که در تصویر مشاهده می کنید یکی از مدل های محبوب شرکت رادو هست که در طرح و رنگ های مختلفی تولید شده است. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی برخوردار است، جنس قاب ساعت از استیل و جنس بندش از ترکیب استیل و سرامیک ساخته شده است. قفل ..
954,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-3363-G
ساعت رادو مردانه که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل Jubile این کمپانی ساعت ساز سوئیسی می باشد. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و با توجه به آبکاری قوی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت بصورت تک موتوره طراحی شده است و بروی صفحه ساعت علاوه بر عقربه..
738,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-3447-G
ساعت رادو سه موتوره مردانه CENTRIX:ساعت رادو مردانه سه موتوره که در تصویر می بینید از سری مدل CENTRIX این کمپانی می باشد. این ساعت مردانه سه موتوره است و هر سه تا موتورش فعال است که از نوع کرنوگراف می باشد. این مدل ساعت مردانه رادو یکی از محبوب ترین مدلهای این شرکت می باشد که هم به صورت تک موتور..
1,450,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2449-G
ساعت مچی مردانه رادو(RADO) با شماره سریال R1548 که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آّبکاری خوبی که بروی آن انجام شده کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد . رنگ قاب و بندش طلایی و صفحه اش مشکی هست. از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه برخورد..
970,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2601-G
ساعت مچی مردانه رادو(Rado) که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بندش از ترکیب استیل و سرامیک ساخته شده است. طرح صفحه اش سه موتوره فعال هست که کورنوگراف می باشد و عملکرد موتورهایش به شرح زیر هستند: موتور سمت چپی دقیقه شمارکورنوگراف، موتور سمت راستی ..
1,391,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2762-G
ساعت مچی مردانه رادو مدل Jubile با شماره سریال 160.0282.3 که در تصویر مشاهده می کنید یکی از مدل های محبوب شرکت رادو هست که در طرح و رنگ های مختلفی تولید شده است. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی برخوردار است، جنس قاب ساعت از استیل و جنس بندش از ترکیب استیل و سرامیک ساخته شده است. رنگ ..
826,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2036-L
در نگاه اول نگین های داخل صفحه که با ردیف های منظمی در کنار هم قرار گرفته اند نظر شما را به خود جلب می کنند همچنین ترکیب رنگ رزگلد عقربه ها و اندکس ها با رنگ مشکی صفحه زیبایی ساعت رو دو چندان می کند.این مدل ساعت مچی زنانه رادو جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده است و دارای شیشه معدنی م..
888,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2190-L
ساعت مچی رادو زنانه با شماره سریال 6825L-2  از سری مدل JUBILE این شرکت می باشد.جنس قاب و بند ساعت تماما از سرامیک مقاوم ساخته شده است. جنش شیشه اش نیز از نوع شیشه معدنی هست. همچنین دارای یک موتور کوارتز ژاپنی است. رنگ ساعت تمام سفید است به جز رنگ عقربه ها و دسته کوک آن که به..
950,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-2213-L
ساعت مچی زنانه رادو با شماره سریال 6825L-2 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند ساعت تماما از سرامیک مقاوم ساخته شده است. جنش شیشه اش نیز از نوع شیشه معدنی هست. رنگ ساعت تمام مشکی است به جز رنگ عقربه ها و دسته کوک آن که به رنگ رزگلد می باشند. 4 عدد نگین کار شده بروی..
826,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-1686-S
ساعت مچی مردانه و زنانه( ست) رادو با شماره مدل 106069 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند این مدل از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و ضدحساسیت می باشد. نوع بند این مدل حصیری هست و قابل سایز شدن به اندازه های مختلف است. رنگ قاب و بند آن طلایی و رنگ صفحش مش..
1,754,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-1783-S
ساعت مچی مردانه و زنانه(ست) رادو با شماره مدل 106069 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس بند و قاب آن از استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و جنس شیشه اش از نوع شیشه معدنی مقاوم می باشد. عقربه شب تاب دارد، رنگ قاب و بند این مدل تماما مشکی هست. طرح صفحه ساعت سه موتوره فع..
1,991,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-1784-S
ساعت مچی مردانه و زنانه(ست) رادو با شماره مدل 106069 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس بند و قاب آن از استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و جنس شیشه اش از نوع شیشه معدنی مقاوم می باشد. عقربه شب تاب دارد، رنگ قاب این مدل رزگلد و رنگ صفحه و بندش مشکی هست که ترکیب زیبایی رو ساخته ..
1,991,000 تومان
تولید کننده: رادو مدل: Rado-1961-S
این مدل ساعت مچی مردانه و زنانه(ست) رادو از یک موتور کوارتز ژاپنی برخوردار هستند. جنس قاب و بندشان از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده است. بندشان از نوع حصیری هست و قابل سایز شدن می باشد. همچنین شیشه آنها از نوع شیشه معدنی مقاوم هست. رنگ قاب و بند ساعت نقره ای و رنگ صفحه ساعت سف..
1,754,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 43 (3 صفحه)

جدیدترین مطالب سایت

تخفیف ویژه اولین خرید از سایت !!
با ثبت نام و عضویت در سایت تک ثانیه از تخفیف ویژه اولین خرید از سایت ما بهره‌مند شوید. کوپن تخفیف پس از ثبت نام به شماره موبایلتان پیامک می‌شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات