دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

🌷 فرا رسیدن عید سعید فطر، عید اجابت و عنایت خدایی مبارک باد 🌷

🌹🌼 تخفیف ویژه تمامی محصولات به مناسبت این عید فرخنده 🌼🌹

داتیس

ساعت مچی داتیس

ساعت‌ مچی داتیس یکی از پرطرفدارترین، مشهورترین و خاص‌ترین برندهای ساعت مچی در دنیا می‌باشد. شرکت ساعت داتیس کلکسیونی متنوع از ساعت‌های اسپورت گرفته تا ساعت‌های رسمی و کلاسیک در سبد فروش خود دارد.

توجه شما عزیزان را به مشاهده و بررسی قیمت جدیدترین ساعت‌های داتیس موجود در فروشگاه تک ثانیه جلب می‌کنیم. منصفانه‌ترین قیمت خرید ساعت داتیس را از ما بخواهید.

تولید کننده: داتیس مدل: خرید ساعت مچی داتیس زنانه Datis-3699-L
ساعت مچی زنانه داتیس Datis-3699-L:ساعت مچی زنانه داتیس با شماره سریال که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) بهره می برد که ساخت شرکت اپسون ژاپن می باشد. طرح روی صفحه این ساعت داتیس گلهای رنگارنگی نقش بسته است که با نگاه به آن ذهن شما ناخودآگاه خود را در میان دشتی پر از گلهای ب..
705,000 تومان 750,000 تومان
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2771-L
ساعت مچی زنانه داتیس با شماره سریال L8331 که در تصویر هم مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد که دارای تقویم است. شرکت داتیس این مدل را در رنگ بندی مختلف تولید کرده است. صفحه ساعت علاوه بر عقربه های ساعت شمار، دقیقه شمار و ثانیه شمار، نمایشگر تقویم نیز دارد. بجای ایندکس های صفحه ساعت ..
854,000 تومان 909,000 تومان
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2773-L
ساعت مچی زنانه داتیس با شماره سریال L8330 که تصویرش را هم مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد که دارای تقویم است. شرکت داتیس این مدل را در رنگ بندی مختلف تولید کرده است. صفحه ساعت علاوه بر عقربه های ساعت شمار، دقیقه شمار و ثانیه شمار، نمایشگر تقویم نیز دارد. عقربه های ساعت شم..
854,000 تومان 909,000 تومان
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2797-L
ساعت داتیس زنانه با شماره سریال D8331L که تصاویرش را نیز ملاحظه می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد که از دقت و صحت بالایی برخوردار است. طراحی این مدل ساعت داتیس الهام گرفته از مدل محبوب دیت جاست کمپانی رولکس می باشد که قاب و بند شیشه ساعت کاملا شبیه به دیت جاست طراحی شده است، تنها تفاوت ای..
872,000 تومان 928,000 تومان
تولید کننده: داتیس مدل: ساعت مچی داتیس مردانه Datis-3701-G
ساعت مچی مردانه داتیس Datis-3701-G:ساعت مچی مردانه داتیس با شماره سریال D8257 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باتری خور) بهره می برد که ساخت شرکت اپسون ژاپن می باشد. بند این ساعت از نوع حصیری است که از یک قفل مگنتی برخوردار است و براحتی برای اندازه های مختلف سایز می شود.استایل ..
653,000 تومان 695,000 تومان
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2313-G
ساعت مچی مردانه داتیس (DATIS) با شماره مدل D8173G از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند آن از آلیاژ با آبکاری قوی ساخته شده و کاملا ضدحساسیت می باشد. رنگ قاب و بندش از ترکیب 2رنگ طلایی و نقره ای مات تشکیل یافته است. دارای عقربه های شب تاب هست و شمارنده تقویم نیز دازد. قطر صفحه..
767,000 تومان 816,000 تومان
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2314-G
ساعت مچی مردانه داتیس(DATIS) که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه 1 برخوردار هست. جنس قاب و بند این ساعت داتیس از آلیاژ با آبکاری قوی ساخته شده و ضدحساسیت می باشد. رنگ قاب و بندش تماما نقره ای هست، رنگ عقربه ها و اندکس های داخل صفحه سرمه ای تیره هست که جلوه زیبایی به ساعت بخشیده ..
731,000 تومان 778,000 تومان
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2798-G
ساعت مچی مردانه داتیس با شماره سریال D8311G که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز تقویم دار بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن هست. صفحه این ساعت سه موتوره هست ولی موتورها فعال نیستند که اصطلاحا به این نوع ساعت ها "طرح سه موتوره" گفته می شود و همین موضوع باعث پایین بودن هزینه..
896,000 تومان 954,000 تومان
ساعت داتیس زنانه مدل Datis-2824-L ساعت داتیس زنانه مدل Datis-2824-L
ناموجود
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2824-L
ساعت زنانه داتیس که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد. جنس قاب و بندش از آلیاژ ساخته شده و به خاطر آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده کاملا رنگ ثابت است. طرح صفحه ساعت سه موتوره است که از نوع فول دیت می باشد و عملکرد موتور ها به شرح زیر است: موتور سمت راستی تقویم 31 روزه است..
ساعت داتیس مردانه مدل Datis-2798-G ساعت داتیس مردانه مدل Datis-2798-G
ناموجود
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2798-G
ساعت مردانه داتیس با شماره سریال D8202G که تصویرش را مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد که از دقت بالایی برخوردار است. طرح صفحه ساعت دو موتوره هست و موتور کوچک طرح است و درواقع کار نمیکند. جنس قاب و بند ساعت از آلیاژ ساخته شده و آبکاری قوی روی آن انجام شده که باعث می شود این ساعت رن..
ساعت مچی داتیس زنانه مدل Datis-2555-L ساعت مچی داتیس زنانه مدل Datis-2555-L
ناموجود
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2555-L
ساعت مچی داتیس(Datis) زنانه با شماره سریال D8293L که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس قاب و بند آن از آلیاژ با آبکاری عالی ساخته شده است و کاملا ضد حساسیت و رنگ ثابت می باشد. رنگ قاب آن رزگلد و رنگ بند و صفحه اش مشکی هست که ترکیب رنگ زیبایی رو ایجاد کرده است..
ساعت مچی داتیس زنانه مدل Datis-2770-L ساعت مچی داتیس زنانه مدل Datis-2770-L
ناموجود
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2770-L
ساعت زنانه داتیس(Datis) با شماره سریال 8331 از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد که دارای تقویم است. طراحی ساعت از لحاظ قاب و نوع بند و شیشه کاملا شبیه به مدل محبوب دیت جاست کمپانی رولکس می باشد، تنها تفاوت آنها در نوع قفل به کار رفته در بند ساعت است که در این مدل از نوع قفل پروانه ای است ولی در مدل..
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2409-L
ساعت مچی زنانه داتیس(DATIS) با شماره مدل D8212L از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قاب و بندش از آلیاژ ساخته شده و آبکاری خوبی که بروی آن انجام گرفته باعث شده این مدل کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت باشد. دور قاب این ساعت زنانه کریستال های متحرک قرار گرفته است که باعث می شود ساعت بروی مچ دست جلوه ز..
534,000 تومان
ساعت مچی زنانه داتیس مدل Datis-2772-L ساعت مچی زنانه داتیس مدل Datis-2772-L
ناموجود
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2772-L
ساعت مچی زنانه داتیس با شماره سریال L8331 که در تصویر هم مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی بهره می برد که دارای تقویم است. شرکت داتیس این مدل را در رنگ بندی مختلف تولید کرده است. صفحه ساعت علاوه بر عقربه های ساعت شمار، دقیقه شمار و ثانیه شمار، نمایشگر تقویم نیز دارد. بجای ایندکس های صفحه ساعت ..
ساعت مچی عقربه ای زنانه اسپریت مدل Esprit-2172-L ساعت مچی عقربه ای زنانه اسپریت مدل Esprit-2172-L
ناموجود
تولید کننده: داتیس مدل: Esprit-2172-L
ساعت مچی اسپریت زنانه با شماره مدل ES2894 که در تصویر مشاهده میکنید دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست، جنس قاب و بند ساعت از آلیاژ با آبکاری قوی ساخته شده است، صفحه اش اکلیلی هست که جلوه خاصی به ساعت می دهد، رنگ قاب و بند آن نیز طلایی هست. شیشه ی معدنی مقاومی دارد، ضدآب 3ATM می باشد و قفل..
ساعت مچی عقربه ای زنانه داتیس Datis-2170-L ساعت مچی عقربه ای زنانه داتیس Datis-2170-L
ناموجود
تولید کننده: داتیس مدل: Datis-2170-L
ساعت مچی داتیس زنانه با شماره مدل D8235L دارای یک موتور کوارتز با کیفیت ژاپنی هست، جنس قاب و بند این مدل از آلیاژ مقاوم با آبکاری عالی ساخته شده است. در نگاه اول به این ساعت چیزی که نظر شما رو به خود جلب می کند نگین های ریز و درشتی است که داخل صفحه کار شده اند و باعث می شود که ساعت بروی مچ دست ..
نمايش 1 تا 16 از 31 (2 صفحه)

جدیدترین مطالب سایت

تخفیف ویژه اولین خرید از سایت !!

با ثبت نام و عضویت در سایت تک ثانیه از تخفیف ویژه اولین خرید از سایت ما بهره‌مند شوید. کوپن تخفیف پس از ثبت نام به شماره موبایلتان پیامک می‌شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات