دسترسی آسان
محصولات در سبد خرید شما

لطفا قبل از ثبت سفارش توجه فرمایید:

به دلیل شیوع بیماری کوید 19 و فرا رسیدن عید نوروز، رسیدگی به کلیه سفارشاتی که در این ایام ثبت گردد به بعد از 16 فروردین موکول می گردد.

تگ هویر

ساعت مچی تگ

شرکت تولید کننده ساعت مچی تگ هویر برای مدت ۱۵۰ سال با ساخت ساعت های با کیفیت جایگاهی متمایز برای خود در بازار ایجاد کرده است. تگ هیور با سابقه طولانی حضور در دنیای مسابقات ورزشی، ساعت های مخصوص برای محاسبه دقیق زمان های بسیار کوتاه ابداع کرده است.

ادوارد هویر، بنیانگذار برند تگ هویر، اولین کورنوگراف خود را در سال ۱۸۸۲ معرفی کرد. در سال ۱۸۸۷، او چرخ دنده نوسانی را معرفی کرد: مکانیزمی که هنوز نیز توسط سازنده های ساعت های کورنوگراف مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشاهده ادامه مطلب

بند جیر ساعت مچی مردانه تگ هویر مدل Tag-Strap-2202-G
پرطرفدار
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-Strap-2202-G
بند ساعت که در تصویر مشاهده می کنید مخصوص ساعت مچی مردانه تگ هویر مدل carrera 1887 spacex می باشد. اندازه اش 22 میلی متر هست و جنس آن از جیر بادوام است...
102,125 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-SLS-Strap-2985-G
بند ساعتی که در تصویر مشاهده می کنید مخصوص ساعت های مردانه  تگ-هوئر مدل “مرسدس بنز SLS” می باشد که جنس آن از رابر بسیار مقاوم است و کاملا ضدآب می باشد...
172,000 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-Strap-2869-G
بند ساعتی که عکسش را مشاهده می کنید مخصوص ساعت های تگ هویر است. جنس آن از چرم مقاوم می باشد. دور بند با نخ قرمز دوخته شده که ترکیب رنگ خاصی را ایجاد کرده است. سایز این بند ۲۲ میلی متر است...
102,125 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Heuer-3060-G
ساعت مچی مردانه تگ-هوئر با رفرنس 1887 که در تصویر مشاهده میکنید از یک موتور کوارتز ژآپنی درجه یک بهره می برد که بسیار دقیق کار می کند. جنس قاب این مدل از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت چهار موتوره فعال است که ا..
790,125 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-2725-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر که در تصویر مشاهده می کنید به مدل Mercedes-Benz SLS معروف است، جزو مدل های پرطرفدار کمپانی تگ هویر می باشد. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و جنس بندش رابر می باشد. طرح صفحه اش سه موتوره فعال ه..
811,625 تومان
ساعت تگ هویر مرسدس بنز مردانه مدل Tag-2961-G ساعت تگ هویر مرسدس بنز مردانه مدل Tag-2961-G
پرطرفدار
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-2961-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر که در تصویر مشاهده می کنید از سری "گرند کررا" این کمپانی ساعت سازی می باشد که با همکاری کمپانی ماشین سازی مرسدس بنز ساخته شده و مدلش با همین اسم یعنی مدل Mersedes Benz SLS شناخته می شود. این ساعت از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که از دقت بسیار بالایی ب..
800,875 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Heuer-3101-G
ساعت مچی مردانه تگ-هویر(Tag Heuer) که مشاهده می کنید از سری ساعت های دو روی این کمپانی است که براحتی و سریع می توان با تغییر جهت بند، صفحه دلخواه را استفاده کرد. برای اینکار دور قاب که بصورت پیچی هست را باز کرده و بند را از شیاری که داخل آن قرار گرفته، خارج کرده و جهت بند را برعکس می کنیم سپس دور قا..
886,875 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-2458-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر(Tag Heuer) با شماره  مدل 021/600 که به مدل Mercedes-Benz SLS معروف است، جزو مدل های پرطرفدار کمپانی تگ هویر می باشد. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه برخوردار هست، جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و جنس بندش رابر می باشد. رنگ قاب این ساعت مردان..
790,125 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-2726-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر که در تصویر مشاهده می کنید به مدل Mercedes-Benz SLS معروف است، جزو مدل های پرطرفدار کمپانی تگ هویر می باشد. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و جنس بندش رابر می باشد. طرح صفحه اش سه موتوره فعال ه..
822,375 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-1536-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر مدل carrera 1887 spacex که مشاهده می کنید دارای یک موتور کوارتز ژآپنی درجه یک هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده است و جنس بندش از جیر می باشد. این مدل یکی از محبوبترین مدل های شرکت تگ هویر در بازار ایران می باشد. رنگ قاب آن مشکی و رنگ بندش قهوه ای است. طرح صفحه اش..
747,125 تومان
ساعت مچی عقربه ای مردانه تگ هویر مدل Tag-1596-G ساعت مچی عقربه ای مردانه تگ هویر مدل Tag-1596-G
پرطرفدار
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-1596-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر مدل carrera 1887 spacex که در تصویر مشاهده می کنید یکی از محبوب ترین مدل های کمپانی تگ هویر می باشد. این مدل دارای یک موتور کوارتز ژآپنی درجه یک هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و جنس بندش از جیر می باشد. رنگ قاب آن نقره ای و رنگ بندش قهوه ای ا..
747,125 تومان
ساعت مچی عقربه ای مردانه تگ هویر مدل Tag-1729-G ساعت مچی عقربه ای مردانه تگ هویر مدل Tag-1729-G
پرطرفدار
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-1729-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر با شماره  مدل 021/600 که به مدل Mercedes-Benz SLS معروف است، جزو مدل های پرطرفدار کمپانی تگ هویر می باشد. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست، جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده است و جنس بندش رابر می باشد. رنگ این ساعت مردانه تماما مشکی..
800,875 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-2426-G
ساعت مچی مردانه تگ هویر(TAG HEUER) مدل carrera 1887 spacex که مشاهده می کنید دارای یک موتور کوارتز ژآپنی درجه یک هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده است و جنس بندش از جیر می باشد. این مدل یکی از محبوبترین مدل های شرکت تگ هویر در بازار ایران می باشد. رنگ قاب آن رزگلد و رنگ بندش قهوه ای است...
790,125 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Tag-2960-G
ساعت مچی مردانه تگ هویرکه در تصویر مشاهده می کنید از سری "گرند کررا" این کمپانی ساعت سازی می باشد که با همکاری کمپانی ماشین سازی مرسدس بنز ساخته شده و مدلش با همین اسم یعنی مدل Mersedes Benz SLS شناخته می شود. این ساعت از یک موتور کوارتز(باتری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که از دقت بسیار بالایی بر..
790,125 تومان
تولید کننده: تگ هویر مدل: Heuer-3059-G
ساعت مچی مردانه تگ-هوئر که در تصویر مشاهده میکنید از سری مدل "کررا" این کمپانی می باشد. جنس قاب این مدل از بهترین نوع استیل ساخته شده است و کاملا رنگ ثابت می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. طرح صفحه ساعت سه موتوره است که ازنوع کورنوگراف است و عملکرد آنها بدین صورت است: م..
704,125 تومان
ساعت تگ هویر فراری مردانه مدل Heuer-2840-G ساعت تگ هویر فراری مردانه مدل Heuer-2840-G
ناموجود
تولید کننده: تگ هویر مدل: Heuer-2840-G
ساعت مچی تگ هویر که تصویرش را نیز مشاهده می کنید از سری مدل " کررا" این کمپانی می باشد که بمناسبت 50 امین سالگرد تاسیس کمژانی طراحی شده است. طرح صفحه ساعت سه موتوره است که از نوع کورنوگراف می باشد و عملکرد موتور ها به شرح زیر هستند: موتور اصلی که نشانگر زمان است، موتور کوچک سمت راستی نشانگر 24 ساعت ..
736,375 تومان
نمايش 1 تا 16 از 30 (2 صفحه)

جدیدترین مطالب سایت

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات