دسته بندی ها
محصولات در سبد خرید شما

بریتلینگ

ساعت مچی بریتلینگ

بریتلینگ (Breitling) یک شرکت ساعت ساز سوئیسی در گرنچن، سوئیس است. این شرکت در سال 1884 توسط لئون بریتلینگ تاسیس شد. بریتلینگ با کورنومتر های با دقت خود که برای صنعت هوایی طراحی کرده است شناخته می شود.

اولین ساعت مچی این شرکت که به شکل دایره‌ای، ساده و هوشمندانه بود در چارچوبی قرار گرفت که به خلبانان این فرصت را می‌داد تا میزان سوخت مصرفی، سرعت هوا و تبدیل مایل دریانوردی به مایل هوایی را محاسبه نمایند.

مشاهده ادامه مطلب

تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-Strap-3338-G
بندی که مشاهده می کنید مخصوص ساعت های بریتلینگ مردانه می باشد. جنس آن از چرم طبیعی ساخته شده و از کیفیت خوبی برخوردار است. برای اینکه بدانید بند ساعت شما چه سایزی است، قسمتی از بند را که به قاب ساعت وصل می شود را اندازه بزنید که اندازه گرفته شده به میلیمتر سایز بند ساعت شما می باشد. برای خرید بند مو..
292,000 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-3466-G
ساعت برایتلینگ خلبانی سه موتوره Breitling-3466-Gساعت مچی مردانه برایتلینگ با شماره سریال A24322 که درتصویر می بینید از سری مدل  NAVITIMERاین کمپانی می باشد. برایتلینگ به خاطر ساخت ساعت های مخصوص خلبانی که محاسباتی پیچیده انجام می دهند، شناخته شده است.ساعت برایتلینگ خلبانی با چه تیپ..
1,635,000 تومان
ساعت خلبانی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-3124-G ساعت خلبانی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-3124-G
پرطرفدار
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-3124-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با رفرنس A24322 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باطری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که بسیار دقیق کار می کند. جنس قاب این ساعت از بهترین نوع استیل 316L ساخته شده است و با توجه به آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. جنس بندش نیز ..
1,600,000 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2814-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ که تصویرش را نیز ملاحضه می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. طرح صفحه این ساعت سه موتور است که از نوع کرنوگراف می باشد و عملکرد آنها بدین صورت است: موتور اصلی که نشانگر زمان است، موتور سمت راستی نشانگر am/pm و موتور سمت چپی د..
1,454,000 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-3267-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با رفرنسA24322  که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باطری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. جنس قاب این ساعت از استیل 316L ساخته شده است و با توجه به آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت م..
1,581,000 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-3441-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با رفرنس A24322 که در تصویر مشاهده می کنید ازسری مدل Navitimer این کمپانی سوئیسی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز(باطری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که بسیار دقیق کار می کند. جنس قاب و بند این ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده است و با توجه به آبکاری قوی و با ثباتی که..
1,683,000 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1480-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) با شماره سریال A25362 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور اتوماتیک چرخ بنفش درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش رزگلد و رنگ بندش قهوه ای و رنگ صفحه اش سفید هست، عقربه های ..
1,666,000 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1481-G
ساعت مچی مردانه سیتیزن با شماره مدل AB0858 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضد حساسیت و رنگ ثابت باشد. جنس بندش نیز از جنس چرم مصنوعی بادوام هست. رنگ قاب آن رزگلد و رنگ بند و صفحه اش مشکی است. طرح ص..
1,578,000 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1620-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با شماره مدل A24322 دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم مصنوعی با دوام است. رنگ قابش نقره ای و رنگ بند و صفحش مشکی هست. عقربه ها و اندکس های شب تاب دارد. طرح صفحه اش سه موتوره است که شامل کورن..
1,558,000 تومان
ساعت برایتلینگ خلبانی AVENGER مردانه Breitling-3467-G ساعت برایتلینگ خلبانی AVENGER مردانه Breitling-3467-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-3467-G
ساعت برایتلینگ خلبانی Breitling-3467-Gساعت مچی مردانه برایتلینگ با رفرنس AB0110 که درتصویر می بینید از سری مدل AVENGER این کمپانی می باشد. برایتلینگ به خاطر ساخت ساعت های مخصوص خلبانی که محاسباتی پیچیده انجام می دهند، شناخته شده است.ساعت های خلبانی با چه تیپ و لباسی ست می شود ؟استای..
ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2554-G ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2554-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2554-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) با شماره سریال A25030 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور اتوماتیک چرخ بنفش درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش نقره ای و رنگ بند و صفحه اش قهوه ای هست، عقربه های شب تاب دارد. ..
ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2816-G ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2816-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2816-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده که استحکام بالایی دارد و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت است و ضدحساسیت می باشد. همچنین جنس بندش رابر است که مقاوم و کاملا ضدآب می..
ساعت مردانه بریتلینگ مدل Breitling-2817-G ساعت مردانه بریتلینگ مدل Breitling-2817-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2817-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ که تصویرش را نیز مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری خوبی که بروی قاب انجام شده، کاملا رنگش ثابت است. همچنین جنس بندش از برزنت است که مقاوم و ضدآب می باشد. نوع قاب این ساعت "غواصی" است..
ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2467-G ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2467-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2467-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) که در تصویر مشاهده می کنید دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم با دوام است. رنگ قابش نقره ای و رنگ بند و صفحش مشکی هست. عقربه ها و اندکس های شب تاب دارد. طرح صفحه اش سه موتوره است که کور..
ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2552-G ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2552-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2552-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) با شماره سریال A25030 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور اتوماتیک چرخ بنفش درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش نقره ای و رنگ بندش قهوه ای و رنگ صفحه اش سفید هست، عقربه های شب ..
ساعت مچی عقربه ای مردانه بریتلینگ مدل Breitling-1479-G ساعت مچی عقربه ای مردانه بریتلینگ مدل Breitling-1479-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1479-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با شماره مدل A24322 دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. و همچنین جنس بندش از چرم مصنوعی با دوام است. رنگ قابش طوسی و رنگ بند و صفحش مشکی هست. عقربه ها و ان..
نمايش 1 تا 16 از 20 (2 صفحه)

جدیدترین مطالب سایت

تخفیف ویژه اولین خرید از سایت !!
با ثبت نام و عضویت در سایت تک ثانیه از تخفیف ویژه اولین خرید از سایت ما بهره‌مند شوید. کوپن تخفیف پس از ثبت نام به شماره موبایلتان پیامک می‌شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات