دسترسی آسان
محصولات در سبد خرید شما

لطفا قبل از ثبت سفارش توجه فرمایید:

به دلیل شیوع بیماری کوید 19 و فرا رسیدن عید نوروز، رسیدگی به کلیه سفارشاتی که در این ایام ثبت گردد به بعد از 16 فروردین موکول می گردد.

بریتلینگ

ساعت مچی بریتلینگ

بریتلینگ (Breitling) یک شرکت ساعت ساز سوئیسی در گرنچن، سوئیس است. این شرکت در سال 1884 توسط لئون بریتلینگ تاسیس شد. بریتلینگ با کورنومتر های با دقت خود که برای صنعت هوایی طراحی کرده است شناخته می شود.

اولین ساعت مچی این شرکت که به شکل دایره‌ای، ساده و هوشمندانه بود در چارچوبی قرار گرفت که به خلبانان این فرصت را می‌داد تا میزان سوخت مصرفی، سرعت هوا و تبدیل مایل دریانوردی به مایل هوایی را محاسبه نمایند.

مشاهده ادامه مطلب

تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2817-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ که تصویرش را نیز مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری خوبی که بروی قاب انجام شده، کاملا رنگش ثابت است. همچنین جنس بندش از برزنت است که مقاوم و ضدآب می باشد. نوع قاب این ساعت "غواصی" است که دور قا..
822,375 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2814-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ که تصویرش را نیز ملاحضه می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است که ساخت شرکت میوتا ژاپن می باشد. طرح صفحه این ساعت سه موتور است که از نوع کرنوگراف می باشد و عملکرد آنها بدین صورت است: موتور اصلی که نشانگر زمان است، موتور سمت راستی نشانگر am/pm و موتور سمت چپی د..
747,125 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1480-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) با شماره سریال A25362 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور اتوماتیک چرخ بنفش درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش رزگلد و رنگ بندش قهوه ای و رنگ صفحه اش سفید هست، عقربه های شب تا..
854,625 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1481-G
ساعت مچی مردانه سیتیزن با شماره مدل AB0858 از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضد حساسیت و رنگ ثابت باشد. جنس بندش نیز از جنس چرم مصنوعی بادوام هست. رنگ قاب آن رزگلد و رنگ بند و صفحه اش مشکی است. طرح صفحه ا..
768,625 تومان
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1620-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با شماره مدل A24322 دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم مصنوعی با دوام است. رنگ قابش نقره ای و رنگ بند و صفحش مشکی هست. عقربه ها و اندکس های شب تاب دارد. طرح صفحه اش سه موتوره است که شامل کورنوگراف..
800,875 تومان
ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2554-G ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2554-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2554-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) با شماره سریال A25030 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور اتوماتیک چرخ بنفش درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش نقره ای و رنگ بند و صفحه اش قهوه ای هست، عقربه های شب تاب دارد. ..
811,625 تومان
ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2816-G ساعت بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2816-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2816-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده که استحکام بالایی دارد و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت است و ضدحساسیت می باشد. همچنین جنس بندش رابر است که مقاوم و کاملا ضدآب می..
790,125 تومان
ساعت خلبانی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-3124-G ساعت خلبانی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-3124-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-3124-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با رفرنس A24322 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز(باطری خور) ژاپنی درجه یک بهره می برد که بسیار دقیق کار می کند. جنس قاب این ساعت از بهترین نوع استیل 316L ساخته شده است و با توجه به آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. جنس بندش نیز ..
822,375 تومان
ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2467-G ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2467-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2467-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) که در تصویر مشاهده می کنید دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم با دوام است. رنگ قابش نقره ای و رنگ بند و صفحش مشکی هست. عقربه ها و اندکس های شب تاب دارد. طرح صفحه اش سه موتوره است که کور..
800,875 تومان
ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2552-G ساعت مچی بریتلینگ مردانه مدل Breitling-2552-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2552-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) با شماره سریال A25030 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور اتوماتیک چرخ بنفش درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش نقره ای و رنگ بندش قهوه ای و رنگ صفحه اش سفید هست، عقربه های شب ..
811,625 تومان
ساعت مچی عقربه ای مردانه بریتلینگ مدل Breitling-1479-G ساعت مچی عقربه ای مردانه بریتلینگ مدل Breitling-1479-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-1479-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ با شماره مدل A24322 دارای یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک هست. جنس قابش از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. و همچنین جنس بندش از چرم مصنوعی با دوام است. رنگ قابش طوسی و رنگ بند و صفحش مشکی هست. عقربه ها و اندکس ه..
704,125 تومان
ساعت مچی مردانه بریتلینگ مدل Breitling-2553-G ساعت مچی مردانه بریتلینگ مدل Breitling-2553-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2553-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ(Breitling) با شماره سریال A25030 که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور اتوماتیک چرخ بنفش درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده و جنس بندش از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش نقره ای و رنگ بند و صفحه اش مشکی هست، عقربه های شب تاب دارد. طرح..
811,625 تومان
ساعت مچی مردانه بریتلینگ مدل Breitling-2815-G ساعت مچی مردانه بریتلینگ مدل Breitling-2815-G
ناموجود
تولید کننده: بریتلینگ مدل: Breitling-2815-G
ساعت مچی مردانه بریتلینگ که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده که استحکام بالایی دارد و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت است و ضدحساسیت می باشد.  طرح صفحه ساعت چهار موتوره است که از نوع کورنوگرا..
790,125 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

جدیدترین مطالب سایت

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات