دسترسی آسان
محصولات در سبد خرید شما

امگا

ساعت‌ مچی امگا یکی از پرطرفدارترین، مشهورترین و خاص‌ترین برندهای ساعت مچی در دنیا می‌باشد. شرکت ساعت امگا کلکسیونی متنوع از ساعت‌های اسپرت گرفته تا ساعت‌های مجلسی و کلاسیک در سبد فروش خود دارد. توجه شما عزیزان را به مشاهده و بررسی قیمت جدیدترین ساعت‌های امگا موجود در فروشگاه تک ثانیه جلب می‌کنیم. منصفانه‌ترین قیمت خرید ساعت امگا را از ما بخواهید.
تولید کننده: امگا مدل: Omega-3064-G
تاریخچه Omega Speedmaster به سال1957میلادی برمی گردد که به عنوان یک کرونوگرافی ورزشی و مسابقه ای معرفی شد و جایگاه امگا را به عنوان زمان سنج رسمی بازی های المپیک تکمیل کرد. نام اسپید مستر(Speedmaster) از تاچیمتر که بروی زِه قاب ساعت طراحی شده بود، گرفته شده است(تاچیمتر قابلیتی است که بروی ساعت های ک..
775,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-3102-G
ساعت مچی مردانه امگا  که مشاهده می کنید از سری محبوب "اسپید مستر" این کمپانی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد که با دقت کار می کند. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل 316L ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی قاب انجام شده، رنگ کاملا ثابتی دارد. طرح صفحه اش 3..
735,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-3114-L
ساعت مچی زنانه امگا  که تصاویرش را مشاهده می کنید از سری مدل "دِویل" این کمپانی ساعت سازی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره می برد. جنس قاب و بند آن از بهترین نوع استیل ساخته شده است و با توجه به آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت ..
745,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-3063-G
ساعت امگا سیمستر(Omega Seamaster) یکی از مدلهای محبوب کمپانی امگا می باشد که در سال 1948 میلادی توسط این شرکت معرفی شده است. Seamaster از سال 1995 این افتخار را داشته است که در سری فیلم های جیمز باند نقش اصلی را داشته باشد و در این فیلم نقش اصلی فیلم یعنی جیمز باند، امگا سیمستر را پوشیده است و همین ..
755,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-3065-G
تاریخچه Omega Speedmaster به سال 1957میلادی برمی گردد که به عنوان یک کرونوگرافی ورزشی و مسابقه ای معرفی شد  و جایگاه امگا را به عنوان زمان سنج رسمی بازی های المپیک تکمیل کرد. نام اسپید مستر(Speedmaster) از تاچیمتر که بروی زِه قاب ساعت طراحی شده بود، گرفته شده است(تاچیمتر قابلیتی است که بروی ساعت های..
775,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2851-L
ساعت مچی امگا زنانه که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل "کانسلیشن" این کمپانی می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار است. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار است. جنس قاب و بند ساعت از بهترین نوع استیل ساخته شده و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت است. ..
675,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-3062-G
ساعت مچی مردانه امگا که در تصویر مشاهده می کنید از سری "اسپیدمستر" این کمپانی می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک بهره میبرد که بسیار دقیق کار می کند. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده است و بخاطر آبکاری قوی و با ثباتی که بروی آن انجام شده، کاملا رنگ ثابت می باشد. طرح صفحه ساعت..
765,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2558-L
ساعت مچی زنانه امگا مدل کانسلیشن که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد. رنگ قاب و بند آن از ترکیب دو رنگ رزگلد و نقره ای هست و رنگ صفحه اش نقره ای است. نگین های مخراجی کار شده در دور قاب..
695,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2442-G
ساعت مچی امگا(Omega) مردانه از سری مدل اسپیدمستر(SPEEDMASTER) شرکت امگا می باشد. این ساعت از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده و آبکاری خوبی که بروی آن صورت گرفته باعث می شود که کاملا رنگ ثابت باشد. همچنین جنس بندش از برزنت هست. طرح صفحه اش 2 موتوره..
745,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2443-G
ساعت مچی مردانه امگا(OMEGA) مدل کانسلیشن با شماره سریال 90923888 که در تصویر مشاهده می کنید جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل ساخته شده و با توجه به آبکاری خوبی که بروی آن انجام شده کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد. رنگ قاب و بند آن از ترکیب دو رنگ رزگلد و نقره ای هست و رنگ صفحه اش قهوه ای است. ای..
645,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2444-G
ساعت مچی امگا(Omega) مردانه که در تصویر مشاهده می کنید از سری مدل سیمستر(SEAMASTER) شرکت ساعت سازی امگا می باشد. این مدل از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده و بندش نیز از چرم بادوام می باشد. رنگ قابش رزگلد و رنگ بند و صفحه اش مشکی است. شمارنده تقوی..
535,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2559-G
ساعت مچی مردانه امگا(OMEGA) مدل اسپیدمستر(SPEEDMASTER) که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست و جنس قاب آن از بهترین نوع استیل ساخته شده است، همچنین بندش از برزنت می باشد. رنگ قاب ، بند و صفحه این ساعت تماما مشکی هست. طرح صفحه ساعت دو موتوره فعال هست که کورنوگراف می..
745,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2793-L
ساعت زنانه امگا که در تصویر مشاهده می کنید از سری افسانه ای کانسلیشن منهتن (Constellation Manhattan) کمپانی امگا می باشد که در سال 1982 میلادی معرفی و به بازار عرضه شد. این مدل محبوب در سال 2009 کاملا طراحی مجدد شد. یکی از شاخص های اصلی این ساعت "گریف ها" یا پنجه هایی است که بروی قاب در موقعیت 3 و 9..
685,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2294-L
ساعت مچی زنانه امگا(OMEGA) مدل کانستلیشن(CONSTELLATION) یکی از محبوب ترین مدل های زنانه شرکت امگا می باشد. این ساعت مچی جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. همچنین صفحه آن نیز صدف است. رنگ قاب و بندش از ترکیب 2 رنگ نقره ای..
645,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2295-L
ساعت مچی زنانه امگا(OMEGA) مدل کانستلیشن(CONSTELLATION) یکی از محبوب ترین مدل های زنانه شرکت امگا می باشد. این ساعت مچی جنس قاب و بندش از بهترین نوع استیل با آبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا ضدحساسیت و رنگ ثابت باشد. همچنین صفحه آن نیز صدف است. رنگ قاب و بندش از ترکیب 2 رنگ نقره ای..
645,000 تومان
تولید کننده: امگا مدل: Omega-2296-L
ساعت مچی زنانه امگا(OMEGA) مدل کانستلیشن(Constellation) که در تصویر مشاهده می کنید از یک موتور کوارتز ژاپنی درجه یک برخوردار هست. جنس قاب و بند آن از بهترین نوع استیل با آّبکاری عالی ساخته شده که باعث می شود این مدل کاملا رنگ ثابت و ضدحساسیت باشد. رنگ قاب و بند این ساعت از ترکیب 2رنگ رزگلد و نقره ای..
645,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 75 (5 صفحه)

جدیدترین مطالب سایت

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا شماره موبایل، ایمیل و مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات